Worms Zone .io - Voracious Snake
Android Oyun Club

Worms Zone .io – Voracious Snake

Oyun Indir
Worms Zone .io – Açgözlü Yılan

Çok eğlenceli ve dinamik aksiyon içeren oyunları seviyor musun? O halde arenanın büyük şampiyonu olabileceğiniz harika bir arcade olan Worms Zone.io’ya hoş geldiniz! Nefisler ve farklı güçlendiriciler toplayın, düşmanları alt edin ve hepsinin en büyük solucanı olun!

Sence zor mu? Rahatlayın, kurallar basit – arenayı keşfedin, gördüğünüz tüm yiyecekleri toplayın ve solucanlarınızı hayal edebileceğiniz kadar büyütün – sınır yok!

Diğer oyuncuların arasından sıyrılın, gardıroptan bir görünüm seçin veya kendi benzersiz tarzınızı yaratın. Ne kadar uzağa giderseniz, o kadar çok kaplamanın kilidini açarsınız.

Worms Zone aynı zamanda bir PVP aksiyon oyunudur! Diğer oyunculara dikkat edin ve onlara çarpmamaya çalışın, aksi takdirde sıfırdan başlamanız gerekir. Ancak, onları gizlice sarmayı başarırsanız, daha fazla puan ve sahip oldukları tüm yiyecekleri alırsınız. Çok nefis!

Şampiyon olmak için birkaç taktik vardır: “dövüşçü”, “düzenbaz” veya “kurucu”. Hangisi sen olacaksın?
Worms Zone ayrıca benzersiz grafiklere sahiptir! Minimalist ve basit tutuyoruz ve seveceksiniz!

Oyuncularımız mutlu olduklarında mutlu oluruz, bu nedenle herhangi bir düşünceniz, şikayetiniz veya havalı fikirleriniz varsa – bunları paylaşmaktan çekinmeyin ve support@wildspike.com adresinden bizimle iletişime geçin.
Topluluğumuza Katılın! En son haberleri ve güncellemeleri almak için resmi Facebook sayfamızı takip edin: https://www.facebook.com/wormszone/
Şimdi solucanınızı büyütmeye başlayın! Bu çılgın atari salonuna dalın ve keyfini çıkarın!

 

Worms Zone .io – Voracious Snake

You love games with tons of real fun and dynamic action? Then welcome to the Worms Zone.io, an awesome arcade, where you can become the great champion of the arena! Collect yummies and different powerups, defeat enemies, and become the biggest worm of them all!

You think it’s hard? Relax, the rules are simple – explore the arena, collect all the food you see, and grow your worms as big as you can imagine – there are no limits!

Stand out from the other players, choose a skin from the wardrobe, or create your own unique style. The further you go, the more skins you unlock.

Worms Zone is also a PVP action game! Watch out for other players and try not to bump into them, otherwise you’ll have to start from scratch. However, if you manage to sneak and encircle them, you’ll get more points and all the food they had. It is so yummy!

There are several tactics for becoming a champion: “fighter”, “trickster” or “builder”. Which one will you be?
Worms Zone also has unique graphics! We keep it minimalistic and simple and you’ll love it!

We are happy when our players are happy, so if you have any thoughts, complaints, or cool ideas – feel free to share them and contact us at support@wildspike.com.
Join our community! Follow our official Facebook page to get all the latest news and updates: https://www.facebook.com/wormszone/
Start growing your worm now! Slither into this crazy arcade and enjoy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *