Words Story - Addictive Word Game
Android Oyun Club

Words Story – Addictive Word Game

>>>>>> Oyun Indir
Bu, hapishaneden kaçan bir adam hakkında bir kelime oyunudur. Bir adam suçlanır ve hapsedilir, ancak asla pes etmez ve kendini kurtarmayı planlar. Her gün, her yıl azim. Umut onu özgür bırakabilir. Sonunda, özgürlüğün nefesini alabilir. Özellikleri: ♥ Basit, kolay kurallar, bir oyunu kazanmak için doğru kelimeyi yazın! ♥ TÜM SEVİYELER tüm kullanıcılar için ÜCRETSİZDİR! ♥ YENİ kelime oyunu, kelime oyunu için iyi haber! ♥ Zaman sınırı yok, hızınızı herhangi bir seviyede ayarlayın ♥ Çevrimdışı oynayın! Wifi gerekmez ♥ ÜCRETSİZ ipuçları, ücretsiz ipuçları alın ♥ Tekrar etmeden 1000 seviye, eğitimimizde kelime ustası olun! ♥ Zaman öldür-baskı yok itme! ♥ Hem çocuklar hem de yetişkinler için mantık becerilerini geliştirmek için uygundur. ŞİMDİ ÜCRETSİZ İNDİRİN! Oyunu geliştirmek için çalışıyoruz, bu yüzden herhangi bir sorunuz varsa, wordtory@boooea.com adresinden düşüncelerinizi ve ipuçlarınızı bize bildirin.
This is a word game about a man escape from prison.

A man is framed and imprisoned, but he never gives up and plans to self-salvation. Persevere, day after day, year after year. Hope can set him free. Finally, he can take the breath of freedom.

Features:
♥ Simple, easy rules, type the correct word to win a game!
ALL LEVELS are FREE for all users!
NEW word gameplay, good news for word gamer!
♥ No time limit, adjust your pace at any level
♥ Play offline! No wifi required
♥ FREE hints, get tips without fees
♥ 1000 levels without repeat, be a word master in our training!
♥ Kill time-no pressure no push!
♥ Suitable for both kids and adults to train logic skills.

FREE DOWNLOAD NOW!

 

 

 

 

 

 

 

kelime hikayesi – çevrimiçi bağımlılık yapan kelime oyunu, kelime hikayesi – bağımlılık yapan kelime, online kelime hikayesi oyunu, kelime hikayesi – bağımlılık yapan kelime oyunu indir, kelime hikayesi oyunu indir, kelime hikayesi oyunları cevaplar,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *