Wood Shop
Android Oyun Club

Wood Shop

ARZU ETTIĞINIZ HER ŞEYI YONTUN, AHŞAP OYMA VE AHŞAP TORNALAMA SANATINIZI YAPIN,
aĞAÇLARI OYUN VE HEDEF ŞEKLI EŞLEŞTIRMEYE ÇALIŞIN,
dÜKKANINIZDA KESIN, CILALAYIN, BOYAYIN VE SAKLAYIN!,
rOLLIC gAMES TARAFINDAN GELIŞTIRILEN wOOD sHOP, HER YAŞTAN OYUNCU IÇIN GELIŞTIRILMIŞTIR. asmr VIDEOLARI IZLEMEYI SEVENLER, AĞAÇ OYMACILIĞI YAPMAYI SEVENLER VEYA YAPILAN ZANAATI MÜZAYEDE EVINDE SATMAK ISTEYENLER IÇIN GELIŞTIRILDI,
wOOD sHOP’TA ZANAATINIZI 3 AŞAMADA TAMAMLAYABILIRSINIZ: AHŞAP KESME, CILALAMA VE SON OLARAK RENKLI BOYAMA. wOOD sHOP’TA AHŞAP OYMACILIĞI ÇOK TATMIN EDICI VE EĞLENCELI. çÜNKÜ TAHTAYI TORNALARKEN OYABILECEĞINIZ BIRDEN FAZLA ALET VAR. bUNLAR V-UÇLU OYMA ARACI, DÜZ UÇLU OYMA ARACI VE SIVRI UÇLU OYMA ARACIDIR. v-UÇLU OYMA ALETI ILE DETAYLARI OLUŞTURURKEN DAHA GENIŞ YÜZEYLER IÇIN DÜZ OYMA ALETINI KULLANABILIRSINIZ,
wOOD sHOP AYNI ZAMANDA BIR asmr OYUNUDUR. oYMA IŞLEMI SIRASINDA TITREŞIMLER, YONGALAR VE DIĞER BIRÇOK FARKLI HIS SIZE GERÇEKTEN BIR AHŞAP TORNALAMA HISSI VERIR. aYNI ZAMANDA, PÜRÜZSÜZ SÜNGER SAYESINDE EL SANATLARI PÜRÜZSÜZ YÜZEYLER IÇIN MÜKEMMELDIR.
mÜZAYEDE EVINDE YAPTIĞINIZ TÜM ÜRÜNLERI SATARAK PARA KAZANABILIR VE KAZANDIĞINIZ PARALAR ILE MAĞAZANIZI GELIŞTIREBILIRSINIZ. nASIL? yENI OYMA ALETLERI VEYA YENI DIŞ GÖRÜNÜMLER SATIN ALMAK.
wOOD sHOP SADECE BIR asmr ZANAAT OYUNU DEĞIL, AYNI ZAMANDA ZANAATINIZI SATABILECEĞINIZ BIR MAĞAZADIR. vE YAKINDA, OYMALI KALEM GIBI DAHA BIRÇOK SEÇENEK SIZINLE OLACAK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *