Warrior Ertugrul Gazi - Real Sword Games 2020
Android Oyun Club

Warrior Ertugrul Gazi – Real Sword Games 2020

Warrior Ertugrul Gazi - Real Sword Games 2020Oyun Indir
Savaşçı Ertuğrul Gazi – Gerçek Kılıç Oyunları 2020, Türk tarihinin gerçek kahramanının hikayesidir. Ertuğrul Gazi, Türkiye merkezli Kayı kabilesinin kahramanıdır. Bu oyunu halkınızın iyiliği için Kayı Kabilesi’nin bir üyesi olarak oynarsınız. Savaş kahramanı olarak, halkınızı ve ordunuzu savunmaktan sorumlusunuz. Her zaman derin bir analiz yapın ve düşmanlarınıza saldırmak için uygun bir strateji yapın.
Bu kılıç dövüş oyunu, eski zamanların kılıç oyunlarını oynamayı seven oyuncular için geliştirilmiştir. Moğol tarihini okursanız, bu Ertuğrul Gazi savaşçısı aksiyon oyunu zamanınızı daha zorlu ve ilginç hale getirecektir. Ertuğrul Gazi, birçok asi aşirete ve Moğol ordusuna karşı pek çok destansı savaşlar vermiştir. Düşmanlarınızı avlamak için savaşın ve toprağınızı korumak için ordunuzu güçlendirin. Kılıç dövüş oyunlarının ve savaşta hayatta kalma oyunlarının kahramanı olmak için birliklerinizdeki hainlere ve casuslara dikkat edin.
Birden fazla zorlu görev, bu savaş dövüş oyununu daha heyecanlı ve bağımlılık yapıcı hale getiriyor. Her görev diğer destansı kılıç savaş oyunlarından farklıdır. Toprağınız için oynamalısınız, düşman kabileler toprağınızı ele geçirmeyi planlıyor ve krallığınızı yok etmek istiyor. Onları yenmek için kılıçlarınız ve oklarınızla karşılık verin. Savaş kampanyaları tüm dikkat gerektirir, bu nedenle her zaman en kötü durumla yüzleşmeye hazır olun ve en son savaş stratejileriyle kendinizi güncel tutun. Ülkeyi savunmak için keskin kenarlı kılıçlar ve oklar gibi en son silahları kullanın.
Rehineleri düşmanların elinden kurtarın, yakalanan insanlar yardımınızı arıyorlar. Düşmanlara profesyonel bir kılıç savaşçısı olduğunuzu ve düşmanlarla savaşmak için savaşla ilgili becerilere sahip olduğunuzu gösterin.
Ordu birliğinizle düşmanlarla savaşın ve onları anında öldürün. Onlara bir şans verirseniz, saniyeler içinde ölürsünüz ve düşman ordusu toprağınızı ve halkınızı işgal eder. Bu yüzden toprağınızın ve davanızın onuru için çok savaşın. Düşmanı esirgemeyin, onları ilk saldırıda kesin. Tüm savaşları kazanarak kılıcınızın ihtişamını gösterin.
Cihazlarınızda sınırsız kılıç dövüşünün tadını çıkarmak için yükleme düğmesine basın.
…………………………………….. ENG ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Warrior Ertugrul Gazi – Real Sword Games 2020 is the story of the actual hero of Turkish history. Ertugrul Gazi is the hero of Kayi’s tribe, based in Turkey. You would play this game as a member of Kayi’s Tribe for the betterment of your people. Being the hero of war you are responsible for defending your people and army. Always make a deep analysis and make a proper strategy for attacking your enemies.
This sword fighting game is developed for gamers who love to play sword games of ancient times. If you ever read Mongol’s history then this Ertugrul Gazi warrior action game would make your time more challenging and interesting. Ertugrul Gazi has fought many epic battles against many rebellious tribes and the Mongols army. Fight for hunting your enemies and make strong your army for protecting your land. Beware of traitors and spies in your troops for becoming the hero of sword fighting games and war survival games.
Multiple challenging missions make this battle fight game more exciting and addictive. Every mission is different from the other epic swords war games. You have to play for your land, enemy tribes are planning to capture your land and want to destroy your kingdom. Strike back with your swords and arrows for defeating them. War campaigns need full attention, so always be ready for facing any worst situation and keep yourself updated with the latest war strategies. Use the latest weapons like sharp-edged swords and arrows for defending the country.
Rescue the hostages from the possession of enemies, captured people are looking for your help. Show the enemies that you are a professional sword fighter and posses war-related skill for fighting with the enemies.
Fight with the enemies with your army troop and kill them at the spot. If you give them any chance then you would be dead in seconds and the enemy army will occupy your land and people. So fight hard for the honour of your land and cause. Don’t spare any enemy, cut them on the first attack. Show the glory of your sword by winning all the battles.
Hit the install button for enjoying unlimited fun of sword fighting on your devices.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *