Underwater Bullet Train Simulator : Train Games
Android Oyun Club

Underwater Bullet Train Simulator : Train Games

Oyun Indir

Eşsiz su altı tren sürüşünün tadını çıkarın. Çok sayıda kamyon ve araba sürüşü deneyimledim, şimdi mermi tren sürüş simülatöründe su altı tren raylarında büyük bir araç sürmeye hazır olun. Çin hızlı treni şehrin çeşitli bölgelerini birbirine bağlamak için geliyor. Tren şoförü olarak su altı şehri manzarasının tadını çıkarın.

Sualtı şehrini sürüş simülatöründe keşfetmek için su altı maceranıza sürün ve başlayın. Profesyonel şoför olarak sürün ve şehir tren istasyonuna gidin, yolcuları toplayın ve taşıyıcı tren sürüş oyunlarında yolcuları istasyonlarına taşıyın. Aynı şekilde büyüleyici deniz manzarası, ulaşım sürüş simülatöründeki yolcular ve çocuklar için sürekli bir rahatsızlıktır. Bırakın manzaranın tadını çıkarın ve gerçek tren geçişi sırasında uğramayı unutmayın. Bu, sürüş oyunlarında hızlı tren sürücüsünü çökertebilir. Taşıyıcı oyunlarında tren rayları net olduğunda hızlanın. Deniz hayvanlarının hiçbirine vurmayın. Fütüristik tren oyunlarında yolcuları yüksek hızlı tren taşıyıcıyla taşıma görevini yerine getirin.

Sualtı Hızlı Tren Simülatörü: Tren Oyunları özellikleri:
Gerçekçi sualtı tren şehri
Fütüristik tren sürüş deneyimi
Maceracı su şehri manzaraları
Treni hızlandırın, ayrıca yavaşlatın ve molaya basın
Yolcular işi seçip bırakıyor ve taşıyor

Şimdi İndirin! Oyunu sizin için daha iyi hale getirmek için geri bildiriminizi ve önerilerinizi bırakın. Sürüş keyfini çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *