traffic rider apk

Traffic Rider 3D

Oyun Indir

 

 

Oyun Indir

Traffic Rider 3D, heyecan verici ve zorlu bir motosiklet yarış oyunudur. Oyun, motosikletleri ve motosiklet yarışçılarını kişiselleştirmek için size en üst düzeyde olanaklar sunuyor.

Hızlı ve yoğun bir motosiklet sürücüsü olmak istiyorsanız, gerçekçi motosiklet fiziği ile birleştirilen bu oyuna katılmalısınız, böylece gerçek motosiklet deneyimini yaşarken hızın tadını çıkarırsınız.

Dünyanın en iyi motosiklet sürücüsü olun. Bu motosiklet yarış oyununda, birçok harika ve zorlu motosiklet yarış oyunu görevini tamamlamak için farklı yarış motosikletlerini kullanma fırsatına sahip olacaksınız.

Fiziksel, basınçlı frenlerin nihai motosiklet kontrolü ile motosikletinizi kontrol eden en tutkulu otoyol süper motosiklet sürüş oyunudur. Karayolu trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde sürüş!

Bu en popüler motosiklet yarış oyununda, en güzel ve güçlü motosikletleri satın almak için altın para kazanmak için trafik arabalarının, kamyonların, otobüslerin, ağır römorkların vb. Ötesine geçmeniz gerekiyor. Aracı önlemek için olabildiğince fazla altın para kazanın.

Normalde her tür motosiklet simülatörü oyununu oynayabilirsiniz. Bu mobil oyunların çoğu dünya kentlerinde geçiyor. Bu da çok ilginç bir şey ama şimdi motosikletinizi yola koyma zamanı! Bu yol trafik yarışı, bir motosiklet sürmeniz ve aynı zamanda seyahat etmeniz için. Evet harika olduğunu biliyoruz.

Traffic Rider 3D Özellikleri:
– Gerçekçi motosiklet fiziksel efektleri
– Gerçek harita sahnesi
– Güzel 3D grafikler ve muhteşem ortam
– sonsuz yol trafiği
– sorunsuz ve basit kontrol
– şok edici müzik
– Gerçek motor ses efektleri
– Zorlu oyun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *