top-speed-highway-car-racing-free-games
traffic racer apk

Top Speed Highway Car Racing : free games

Oyun Indir

En Hızlı Otoban Araba Yarışı: ücretsiz oyunlar:
Yola çıkın ve otoyol araba yarışı oyunu 2109 mücadelesini kazanın!

En yüksek hızlı otoyol araba yarışı ücretsiz bir yarış oyunudur. Burada bir trafik acelesiyle rekabet etmek için arabanızı otoyolda sürmelisiniz. Trafikte araç kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu çevrimdışı oyun, arabada sınıf dışı gerçek bir yarış. Çılgın bir hızla araba kullanalım. Ekspres arabanızı artan hız ile süren tüm yarışlara gerçek yarış gösterin. Bu yarış oyunları size yarış için bazı yeni hızlı arabalar verir. Yarış arabası oyunlarında yarış kazanmak için parkuru takip edin. Eylemlerinizle otoyolda sürükleyebileceğiniz en yüksek hızlı yarış arabası koleksiyonunuz var.

Araçlarını kullanan başka birçok trafik yarışları var. Bu yüzden sürüşe odaklanın ve herhangi bir yaralanma olmamasına dikkat edin. Şehir araçlarından kaçmaya devam edin. Oyuncular hızlı yarış oyunları için çıldırır. Bedava oyunlarla vakit geçirmeyi severler. Devasa araba koleksiyonuyla yeni bir sürüş yolu yolu heyecanlandırmaya hazır. Bu yüzden hızlı ve hızlı yarış aracınızı kullanmaya başlayın. Yarış arabanızı otoyolda giderek daha fazla kullanalım. Yepyeni yarış arabasının kilidini açmak için maksimum puanı almaya çalışın.

Modern araba yarışı ortamı size gerçek sonsuz yarış oyunları sunar. Trafiğe karşı otoyolda yeni bir yarış arabası sürüklüyormuş gibi hissediyorsunuz. Öyleyse Android cihazınızda bir 3D yarışa başlamaya hazırlanalım. Sonsuz yarışların yeni bir bölümüyle tüm pisti heyecanlandırın. Şimdi tüm sürüş oyunlarını unutalım. Gerçek bir hız otomobili yarışıyla yeni bir sürüş çağı yükseliyor. Çılgın yarış aracınızla aşırı yolculuğun tadını çıkarın. Bir güçlendirici, hızlı arabanızı uçurmanıza ve araba yarışı pistini kazanmanıza olanak tanır. Yeni otoyol araba yarışı oyunlarıyla nihai yarışın tüm rekorlarını kıracaksınız.

Araba yarışı meydan okumasını gerçek bir otoyol efsanesi haline getirelim. Nitro güçlendirici ve çılgın hızlı motorla spor kruvazörünüzü otoyolda sürün. Bir arabayı otoyolda sürükleyin, size gerçek araba yarışı simülasyonu verir. Bu yüzden android cihazda gerçek yarış savaşını kazanarak bir trafik yarışı olun.

En Hızlı Otoyol Araba Özellikleri:
– Gerçekçi 3D şehir görünümü
– Şehir, plaj ve tepelik yollarda sürün
– Farklı yarış arabaları ile yarışın
– Yeni seviyelerin kilidini açmak için görevi tamamlayın
– Sınırlı süre içinde yarış
– Farklı kamera görünümleriyle sürün
– Gerçekçi sürüş ve yarış
– Çarpıcı dünya senaryoları
– Basit araba kontrolleri

Kablosuz bağlantınız yoksa, yine de otoyol oyunlarını tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.
Door to Apps tarafından sunulan 2019’un bu ilginç araba yarışını Google Play Store’dan android akıllı telefonlarınıza hemen indirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *