crazy-monster-truck-driver-top-speed-drag-racing
traffic racer apk

Crazy Monster Truck Driver: Top Speed Drag Racing

Oyun Indir

Kesintisiz eğlence için xtreme canavar yarışında en yüksek hızda çılgın bir ralli sürücüsü olarak Monster truck drift yarışını oynayın. En yüksek hızda xtreme canavar sürüklenmesine ve aşırı yarışa neden olan çılgın kamyon sürücüsü, en iyi gerçek canavar kamyon simülatörlerinden biridir. Gerçek canavar kamyon oyunlarına yeni bir ekleme, yıkım, çarpışmalar ve reçel mitinglerinden farklı. Bu oyun, farklı 4×4 tekerlekli arazi araçları ve altı tekerlekli Behemotlarla karşılaşır.
Drag yarışı denemeleri için mükemmel bir gerçek canavar kamyon oyunu. Xtreme drag yarış oyununda çılgın canavar kamyon şoförü olun. NY şehrinde ralli sürüş yarışını kazanmak için en yüksek hızda Monster Truck Driver. Bu aşırı kısa mesafeli yarış oyunu size ralli drag yarış oyunlarında en iyi deneyimi yaşatacak. Çılgın canavar kamyon, en yüksek hızda drift yapmanıza izin verir.
Mükemmel açılan canavar kamyon driftiyle aşırı yarış oynayın. Şaşırtıcı canavar kamyon ile en yüksek hızlı drag yarışının gününüzü yapmasına izin verin. Aşırı sürüş becerinizle canavarı kontrol etmek için emniyet kemerinizi bağlayın. 4×4 lüks yarış kamyonu, gerçek bir kamyon şoförü olarak efsanevi bir canavar kamyonu sürerek en iyi karşılaşmayı sağlar. Çılgın canavar kamyon motorunun gücünü küçümsemeyin.
Monster Truck Fever’dan muzdaripseniz, canavar kamyonunuzu hızlandırın. Sürüş fiziği motoru sürüklenme kamyon oyunu size ağır bir Araç sürmek için zaman verir. Bu Aşırı güç dolu canavar yarış oyunu, ağır aracı ayaklarınızın altına getiriyor, bu yüzden oynamaya başlayın ve tüm seviyeleri tamamlayın. Dağ yollarında, park alanlarında ve görkemli şehir parkurlarında drift yapın ve zafer yarışını kazanın.
Çılgın ralli sürüşü için en hızlı ralli arabalarından birini seçin. Bu canavar kamyon simülatörü altı tekerlekli Behemoths, 4×4 off-roader ve muhteşem grafiklere sahip Monster Trucks içerir. Akıllara durgunluk veren fizik ile engelleri yıkmaya hazır olun. Eğer Devasa Araç Canavar Kamyon Simülatörü Oyunları iseniz, o zaman bu drag yarış oyunu tam size göre. Ezici deneyin aşırı deneme çılgınlığı, drag yarışı ile çılgın ralli sürüşü, en hızlı ralli arabası canavar kamyonu. Gerçek canavar kamyon simülatörü oyunlarında Monster Trucks ile dipsiz uçurumların tadını çıkarın.
Bu 3D canavar kamyon, Intel x86 cihazları ve Xperia PLAY gamepad desteği için optimize edilmiştir. Oyun Hizmetleri liderlik tablolarını ve başarıları tamamlamaya çalışın. Çılgın Canavar Kamyon Sürücüsü: En Hızlı Drag Yarışı size asla bitmeyen drag yarışı eğlencesi getiriyor! Bu fizik tabanlı yarış oyununda akıllara durgunluk veren parçaları yenmek için en iyi becerilerinizi kullanın ve nihai canavar kamyon efsanevi Sürücüsü olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *