toon-cup-2020-cartoon-networks-football-game
Android Oyun Club

Toon Cup 2020 – Cartoon Network’s Football Game

Oyun Indir

Tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Cup 2020’yi oynayın! We Bare Bears’tan Ice Bear, DC Superhero Girls’ten Batgirl ve The Adventures of Gumball’dan Darwin gibi en sevdiğiniz Cartoon Network karakterlerini seçerken eğlenin. Becerilerinizi geliştirin ve gol atmak için ekibinizle birlikte çalışın ve liderlik tablosunun zirvesine ulaşmak için savaşın!

Oyunun amacı kendi ağınızı savunurken gol atmaktır. Kanmayın, gol atmak rakiplerin acımasız kalecisinde göründüğü kadar basit olmayabilir! Kazanma şansı yakalamak için mücadele edin, top sürün, pas verin ve ateş edin! Oyun sırasında düşen harika güçlendiricilere de dikkat edin – ekip üyelerinize hayati bir destek sağlayabilir (veya rakibiniz onları alırsa sorunlara neden olabilir)! Muz Kayması ve Süper Hız, keşfedilecek pek çok güç kaynağı arasındadır.

Hakemsiz bir futbol maçı olmazdı ve kendi hakemi olarak The Amazing World of Gumball’dan Nicole’den daha iyi kim olabilir! Dikkat etsen iyi olur – eğer gölgeli bir mücadele yaparsan sana ıslık çalabilir!

Oyun eğlenceli ve hızlıdır. Oyuncuları kontrol ederken ve şampiyonada yarışırken bir patlama yaşayacaksınız! Yeteneğinizi sergilemek ve sahadaki yerini kazanmak için becerilerinizi geliştirin.

EKİP OLUŞTUR
Cartoon Network’ün en iyi şovlarından kahramanlarla süper bir takım oluşturun:

· DC Super Hero Girls’ten Yarasa Kız
· Craig of the Creek’ten Kelsey
· Ben 10’dan XLR8
· Teen Titans Go’dan Raven!
· Apple & Onion’dan Elma ve Soğan
· Adventure Time’dan Finn
· The Amazing World of Gumball’dan Gumball ve Darwin
· The Power Puff Girls’ten Blossom, Bubbles ve Buttercup
· We Bare Bears’tan Boz ve Buz Ayısı
· Mao Mao’dan Mao Mao ve Bagerclops: Saf Kalbin Maceralar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *