Tips Human Fall Flat Game Levels 2020
Android Oyun Club

Tips Human Fall Flat Game Levels 2020

Oyun Indir

Tips Human Fall Flat Game Levels 2020 is one of the best guide for Human Fall Flat. This is text information that make you become master of the game.

Human: Fall Flat is less dopey than it looks, however it looks exceptionally dopey. From screen captures you may believe it’s only a ridiculous material science game about coagulated jam individuals straight out of Gang Beasts who flop around mansions, power plants, and train stops, but at the same time it’s a genuinely brilliant puzzler—when you get the hang of its fiddly controls.

Your left and right mouse catches make you snatch with left and right hands individually. You move your arms all over by moving the camera, so in the event that you look into you’ll toss your hands noticeable all around. You join gets and arm developments to pull yourself up edges, press fastens, and turn switches.

It’s excruciating from the start, however soon you’ll be interfacing power prompts launch motors, gathering coal and dumping it in heaters, and steering a huge cargo send. The riddles stretch both your mechanical abilities and your forces of creative mind, tossing a couple of headscratchers your way across nine themed levels that will take you around five hours to bumble through. The best part is that most riddles have different arrangements, so considerably after you’ve seen mine you’ll have the option to locate your own.

This app is not an official app, just fandom for game.

 

Tips Human Fall Flat Game Levels 2020

İpuçları Human Fall Flat Game Levels 2020, Human Fall Flat için en iyi rehberlerden biridir. Bu, sizi oyunun ustası yapan metin bilgisidir.

Human: Fall Flat göründüğünden daha az salak, ancak son derece salak görünüyor. Ekrandaki görüntülerden, konaklarda, enerji santrallerinde ve tren duraklarında dolaşan Gang Beasts’ten çıkan pıhtılaşmış reçel bireyleri hakkında sadece saçma bir malzeme bilimi oyunu olduğuna inanabilirsiniz, ancak aynı zamanda gerçekten harika bir bilmecedir – takıldığınızda karmaşık kontrolleri.

Sol ve sağ fare yakalamalarınız, sol ve sağ elinizle ayrı ayrı yakalamanızı sağlar. Kamerayı hareket ettirerek kollarınızı her yöne hareket ettirirsiniz, böylece içine baktığınızda ellerinizi her tarafa dikkat çekecek şekilde fırlatırsınız. Kendinizi kenarları yukarı çekmek, kıskaçlara basmak ve anahtarları çevirmek için get ve arm geliştirmelerine katılırsınız.

Başından beri dayanılmaz bir durum, ancak yakında güç komutları başlatacak, kömür toplayacak ve ısıtıcılara atacak ve büyük bir kargo gönderimini yöneteceksiniz. Bilmeceler, hem mekanik yeteneklerinizi hem de yaratıcı zihninizin güçlerini genişleterek, birkaç kafa karıştırıcısını dokuz temalı seviyeye fırlatır ve bu da sizi geçmeniz için yaklaşık beş saatinizi alır. En iyi yanı, çoğu bilmecenin farklı düzenlemelere sahip olmasıdır, bu yüzden benimkini gördükten sonra, kendinizinkini bulma seçeneğiniz olacak.

Bu uygulama resmi bir uygulama değil, sadece oyun için fandom.

 

İpuçları İnsan Güz Düz Oyun Seviyeleri 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *