Oyun skor club,Android oyun club, wwe games online, wwe games download, wwe games 3d, wwe games for iphone, wwe games free download,
Android Oyun Club

Tag Team Wrestling Superstars Fight: Hell In Cell

Oyun Indir

Yaklaşan dövüş etkinliklerinde dünya etiket takımı güreş şampiyonasına katılmaya hazır olalım. Bu bir aksiyon ve macera sporu oyunudur, bu yüzden rakiplerinizle yüzleşmekten çekinmeyin. Dünya güreş şampiyonu, aksiyon dövüşleri ve gerçek etiket takımı güreş simülasyonu deneyimini tek bir 3 boyutlu oyunda birleştiriyor. Tag Team Wrestling Superstars Fight dövüş oyunu, 3D HD oyun ile dünya güreş şampiyonasının mega etkinliklerinde tüm süperstar güreşçilere ve etiket takım savaşçılarına erişmenizi sağlayacaktır. Bu evrensel güreş yarışma oyununda tüm etiket takımı şampiyonu güreşçileri yenin ve güreş sporları federasyonunun dünya etiket takımı şampiyonu olun. Dünya şampiyonu turnuvasında inanılmaz maçların savaşını kazanın. Öyleyse ne bekliyorsunuz? Gerçek takım güreş dövüş stillerinizle kalabalığı heyecanlandıralım ve profesyonel güreşçi becerilerinizi ortaya çıkaralım ve sonunda dünyanın en büyük takım güreş şampiyonu olalım.

 

Tag Team Wrestling Superstars Fight çift dövüş oyunu, bu tek oyunda hayranlara çoklu dövüş deneyimi sunuyor. Serbest güreş oyunu severler, dövüş sporu oyunlarından keyif alacak ve onu daha ilginç bulacaktır. Dünyadaki tüm güreş şampiyonu güreşçileri yendikten sonra evrensel güreş şampiyonu olalım. Nihai dünya etiket takımı güreş şampiyonları, bu bağımlılık yapan güreş ve dövüş oyununda yer alacak. Tüm dünya çapındaki etiket takımı şampiyonlarını yenin. Kazanmak için iğneler, eklem kilitleri, yakın dövüşler, fırlatmalar ve indirmeler gibi çeşitli devrim niteliğindeki numaralar kullanarak savaşın. Kolay oyun ve pürüzsüz kontroller. Gerçek dövüş simülasyon oyununu deneyimleyin ve tekme dövüş becerilerinizi geliştirin. Serbest vuruş dövüşü 3d oyununda güçlü tam ve güçlü vuruşlarla uzmanlıkla savaştığınızı yükseltin.

 

Tag Team Wrestling Superstars Fight: Hell in Cell Oyun Özellikleri:

  • Dünya ağır siklet şampiyonları, en iyi güreş efsanelerine karşı savaşır
  • Gerçekçi dövüş hareketleriyle gerçek rakipler iş başında
  • Çift Kafes Dövüş Turnuvasında Dünya Profesyonel Güreşçiler
  • Universal Superstars Tag Team Güreş Şampiyonu Turnuvası
  • Profesyonel dövüş teknikleriyle farklı efsanevi güreş rakipleriyle yüzleşin
  • Dünya güreşçileriyle savaşmak için Kariyer Modu
  • Süper ve Üstün güreş nakavt modu.
  • 3d Animasyonlar ve Gerçekçi Kaliteli Ses Kanınızı Isıtır

 

Let’s be ready to participate in world tag team wrestling championship in upcoming fighting events. It is an action & adventure sports game so do not hesitate to face your challengers. World wrestling champion’s combines with action fights & real experience of tag team wrestling simulation in one single 3d game. Tag Team Wrestling Superstars Fight fighting game will give you access to all superstar wrestlers & tag team fighters in mega events of world wrestling championship with 3D HD game play. Defeat all tag team champion wrestlers in this universal wrestling competition game and become world tag team champion of wrestling sports federation. Win the battle of incredible matches in world champion’s tournament. So what are you waiting for? Let’s excite the crowd with your real tag team wrestling fighting styles & reveal your professional wrestler skills & finally become world greatest tag team wrestling champion.

Tag Team Wrestling Superstars Fight doubles fighting game offers multi fighting experience to fans in this single game. Freestyle wrestling game lovers will enjoy & find it more interesting fighting sports game. Let’s become universal champion of wrestling after beating all tag team champion wrestlers in the world. Ultimate world tag team wrestling champions will take part in this addictive wrestling & fighting game. Defeat all the world class tag team champions. Fight using a variety of revolutionary tricks such as pins to gain, joint locks, close fighting, throws and take downs. Easy gameplay and smooth controls. Experience the real fighting simulation game and enhance your kick fighting skills. Upgrade you’re fighting expertise with power full & strong kicks in free kick fighting 3d game.

Tag Team Wrestling Superstars Fight: Hell in Cell Game Features:
• World heavy weight champions battle against top wrestling legends
• Real opponents in action with realistic fighting motions
• World Professional Wrestlers in Doubles Cage Fighting Tournament
• Universal Superstars Tag Team Wrestling Champion’s Tournament
• Face different legend wrestling rivals with pro fighting techniques
• Career Mode to fight with world wrestlers
• Super & Ultimate wrestling knockout mode.
• 3d Animations and Realistic Quality Sound Heat Your Blood

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *