super-stylist-dress-up-style-fashion-guru
stardoll

Super Stylist – Dress Up & Style Fashion Guru

Oyun Indir

HABER KIRIYOR: Kasabadaki yıldızlar için yeni bir moda stilisti var ve o da aynen sizsiniz! Bu moda hikayesi oyununda her şey ağızdan ağza sözlerle ilgili. Büyük bir müşteri tabanı oluşturabilmek için giyinme ve makyaj moda stilinizin yerinde olduğundan emin olun. Görüldü! Bu moda hikayesi oyununda müşterilerinizle süslü schmancy etkinliklerine gidin ve Stylagramları için resimler çekin, böylece onlar sizin giyim ve makyaj stili becerilerinizi sergileyebilirler.
Süper stilist bir kız olarak çılgın alışveriş, giyinme ve makyaj becerilerinizi paraya dönüştürebileceğinizi yeni fark ettiniz! Şimdi, herhangi biri size gelecek çünkü onları nasıl şekillendireceğini bilen kız sensin. Müşterileriniz için mükemmel stilist görünümler yaratın. Onlara VIP etkinliklerinde katılın ve fotoğraflarını çekin, böylece dünya sizin ne kadar yetenekli olduğunuzu görebilir.

Özellikleri:
> Bu harika moda hikayesi oyununda bir moda stilisti işi açın ve etkileyici bir müşteri tabanı oluşturun.
> Müşterilerinizi, gündelik randevu gecelerinden kırmızı halı galalarına kadar belirli etkinliklere gururla giyebilecekleri muhteşem tarzlarda giydirin.
> Kıyafetleri satın almak için stilist bankanızı kullanın ve ürünleri müşterilerinize sattığınızda kar edin.
> Müşterilerinizin aradıklarını dikkatlice dinleyin, böylece farklı koleksiyonlardan kıyafetlerini akıllıca seçebilirsiniz.
> Ne kadar iyi yaparsan, o kadar çok moda kıyafet koleksiyonunun kilidini açabilirsin.
> Doğru aksesuarlar ve harika ayakkabılar olmadan hiçbir kızın görünüşü tamamlanmış sayılmaz.
> Müşterilerinizin sizi arkadaşlarına tavsiye etmesini istiyorsanız, tepeden tırnağa harika görünmeleri gerekir! Kızlara hatırlamaları için bir saç modeli verin.
> Müşterilerinize tüm kızları kıskandıracak makyaj görünümü verin.
> Makyajları yerinde olduğunda, onlara ünlülerle dolu etkinliklerde eşlik edin ve Stylagramları için moda stilinde fotoğraflar çekin. Sizi fotoğraflarında etiketlediklerinden emin olun! Bu bir moda hikayesi rüyasının gerçekleşmesidir!

Kaliforniya sakini olarak CrazyLabs’ın kişisel bilgilerin satışından vazgeçmek için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret edin: https://crazylabs.com/app

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *