stickman-ghost-2-galaxy-wars-shadow-action-rpg
çöp adam oyunu

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars – Shadow Action RPG

Oyun Indir

Stickman Ghost 2 – En iyi RPG oyunu – çevrimdışı aksiyon oyunu 2019!

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars, hiç yaşamadığınız en iyi çevrimdışı RPG oyunudur. Bu çevrimdışı RPG oyunu aynı zamanda dövüş oyunları ve aksiyon oyunları arasında mükemmel bir kombinasyondur. Bu Çöp Adam Ligi sürümünde, çubuk kahraman, sopa ve savaş oyunlarının bir kombinasyonunda daha çekici, zorlu bir oyuna geri dönüyor. Bir ninja savaşçısına dönüşün.

Stickman oyununda Stickman insanlar sopa ve robot düşmanlarıyla savaşmak için. Oyunun bu yeni versiyonunda, Çöp Adam oyunundaki çöp adam savaşçısı, dövüş ekranı ile geri dönecek ve galakside son derece çekici çekim yapacak. 2017’nin en iyi oyunu olacağınıza söz verin.

DERİN UZAYDA MÜCADELE
Plakalarda sopa düşmanlarla savaşın, benzersiz uzay görevi galaksi savaşının sopa ustası olmak için çöp adam silahlarını kullanın. Göreviniz ninja, keskin nişancı veya zalim robotla savaşmak. Her farklı gezegende, düşmanları kesmek ve kesmek veya vurmak için güçlü bir silaha sahip olmanız gerekir.

SAVAŞ – MEYDAN OKUMA ⚔️
Harika dövüş ve aksiyon becerileri ile çizgi film çöp adamını dönüştürmek hakkında eğlenceli bir RPG oyunu. Çöp adamın nihai atış becerileriyle oyun modunda 50’den fazla zorluğun üstesinden gelin. Galaksideki canavarlara karşı savaşmak ve diğer alanların kilidini açmak için taktikleri ve diğer silahları kullanın.

SAVUNMA – RPG⚡️
Bu sopa oyunu, dövüş oyunları ve RPG oyunlarının yeni bir kombinasyonudur. Sürekli canavarlarla savaşıyorsun ve Boss’u yeniyorsun. Çöp adamınızı toplayın ve yükseltin.

YÜKSELT, GELİŞTİR, GÜÇLÜ

Derin uzayda çok güçlü düşmanlarla savaşacaksınız, stickman oyununda ninja stick, cadı, robot veya stickman savaşçıları. Peki Stickman Ghost’da stickman intikamını nasıl alır? Kaplamalar, silahlar ve silahlar çöp adam ninja savaşçısını daha güçlü hale getirecek. Savaşta güçlü beceriler kullanmak için silahlarınızı ve silahlarınızı yükseltin ve geliştirin. Sizi uzaylı robotlarla savaşlarda korumak için derilerinizi satın alın ve yükseltin. Evcil hayvanlar ve uzay gemisi çok önemlidir, çöp adam savaşına yardımcı olur ve çöp adam savaşçısını güçlendirir.

ÖZELLİKLERİ:
– 100’den fazla aşamalı RPG çevrimdışı hikaye modu
– Harika bir yükseltme sistemine sahip 100’den fazla öğe.
– Yetenek ağacına sahip yetenek sistemi.
– 100’den fazla ana görev ve günlük görev.
– Çarpıcı grafikler ve harika ses efektleri
– Küresel liderlik tablosu
– Hack and Shoot And Slash
– PVP Arena Çevrimiçi Savaşı

Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/StickmanGhost/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *