çöp adam oyunu

Stick War: Legacy

Oyun Indir

Tüm zamanların en popüler ve en yüksek puan alan web oyunlarından biri artık mobile geliyor!

En büyük, en eğlenceli, zorlu ve bağımlılık yapan çubuk figür oyunlarından biri olan Stick War oyununu oynayın. Ordunuzu formasyonlarda kontrol edin veya her bir birimi oynayın, her stickman üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Birimler inşa edin, altın kazın, Kılıç, Mızrak, Okçu, Büyücü ve hatta Dev’in yolunu öğrenin. Düşman heykelini yok edin ve tüm Bölgeleri ele geçirin!

Yeni özellikler:
● Görev Modu: Her Cuma yeni seviyeler yayınlanıyor! – Düzeni korumak kolay olmayacak.
● Birden fazla ödül içeren Saga tarzı harita.
● Normal, Zor ve Insane olmak üzere her zorluk seviyesi için Taçların kilidini açın!
● Çok sayıda yeni oyun türü sizi bekliyor – Gün batımından önce kazanın, Üçlü barikatlı altın, Ölüm Maçı, İleri Heykel, Mini Bosslara karşı ve çok daha fazlası!
● Oklar artık tüm birimlere yapışıyor, ayrıca yeni geliştirilmiş kan efektleri ve hasar animasyonları alıyor.
● Geliştirilmiş birim oluşumları ve Archidon yay amacı.

Ana Özellikler:
● Klasik Kampanya – The Order Empire Doğdu. Şimdi 6 bonus seviyesi ile.
● Endless Deads zombi hayatta kalma modu! Kaç gece dayanabilirsin?
● Turnuva modu! “Crown of Inamorta” ödülünü kazanmak için düzinelerce AI yarışmacısı arasında savaşın!
● Görünümler artık tüm karakterler için mevcut! Her biri kendi benzersiz avantajlarına sahip güçlü silahların ve zırhların kilidini açın!

Inamorta adlı bir dünyada, kendilerini kendi uluslarının teknolojisine adamış ve egemenlik için mücadele eden ayrımcı uluslarla çevrilisiniz. Her ulus, savunma ve saldırı için kendine özgü bir yöntem geliştirdi. Eşsiz zanaatlarından gurur duyarak ibadet noktasına takıntılı hale geldiler ve silahları dine çevirdiler. Her biri kendi yaşam tarzının tek yol olduğuna inanıyor ve liderlerinin ilahi müdahale olarak iddia ettikleri ya da sizin bildiğiniz gibi … savaş yoluyla politikalarını diğer tüm uluslara öğretmeye adanmıştır.

Diğerleri “Archidons”, “Swordwrath”, “Magikill” ve “Speartons” olarak bilinir.

“Düzen” denen milletin liderisiniz, yolunuz barış ve bilgidir, halkınız tanrı gibi silahlarına tapmıyor. Bu sizi çevreleyen ulusların sızması için bir işaret haline getirir. Savunmanız için tek şansınız önce saldırmak ve yol boyunca her ulusun teknolojilerini elde etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *