çöp adam oyunu

Stick Fight: The Game Mobile

Oyun Indir
Stick Fight: The Game Mobile, mobil cihazlarda resmi bir sopa dövüş oyunudur. İnternetin altın çağından ikonik sopa figürleri olarak savaştığınız, fizik tabanlı bir kanepe / çevrimiçi dövüş oyunu olan komik kavgacı Stick Fight: The Game Mobile’a katılın. Onlara yapıştırın! Dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza ve Stick Fight hayranlarına meydan okuyun. Koşmak, zıplamak ve savaşmak için Çubuk figürünü kontrol edin. Herkes için ücretsiz 4 sopa dövüşünde birbirinizle yüzleşin! 9 maçtan sonra 4’ün en üstünde yer alın. Şimdi komik silahlar ve 100’den fazla harita ile! Klasik Stick figür çizgi filmlerini aksiyon dolu ücretsiz düellolarla yeniden yaşayın! ANA ÖZELLİKLER: – Mobilde resmi Stick Fight oyunu! – 3 arkadaşa kadar eğlenceli savaşlar! – 100 eğlenceli harita, yılanları fırlatan silahlar veya kendinizi havaya uçuran bomba gibi düzinelerce komik silah ve sınırsız ölüm yolları! – Yerleşik seviye düzenleyici ile kendi haritalarınızı oluşturun: gökyüzü sınırdır! – Çubuk figürlerinizi yepyeni avatar mağazası ve renk sistemi ile özelleştirin! – Dünyanın dört bir yanından oyuncularla çevrimiçi dövüşün! Oyunu indirin ve ülkeniz için şan kazanın. İRTİBATTA OLALIM Facebook: https://www.facebook.com/StickFightTheGame/ Heyecan: https://twitter.com/stickfightgame Forum: http://sf.16163.com
Stick Fight: The Game Mobile is an official stick-fighting game on mobile. Join the hilarious brawler, Stick Fight: The Game Mobile, which is a physics-based couch/online fighting game where you battle it out as the iconic stick figures from the golden age of the internet.

Stick it to them!
Challenge friends and Stick Fight fans from around the world. Control the Stick figure to run, jump, and fight. Face off against each other in 4- stick fight free-for-alls! After 9 matches, rank the top of 4. Now with an armory of humorous weapons and 100+ maps!

Relive the classic Stick figure cartoons with action-packed free-for-all duels!

KEY FEATURES:
– The official Stick Fight game on mobile!
– Hilarious battles with up to 3 friends!
– 100 amusing maps, dozens of funny weapons, like guns shooting snakes out, or bomb which blows yourself up, and unlimited ways to die!
– Make your own maps with the built-in level editor: the sky is the limit!
– Customize your stick figures with the brand-new avatar store and color system!
– Brawl online with players from around the world! Download the game and win the glory for your country.

KEEP IN TOUCH
Facebook: https://www.facebook.com/StickFightTheGame/
Twitter: https://twitter.com/stickfightgame
Forum: http://sf.16163.com

 

stick fight: the game mobile download,

stick fight: the game mobile ,

stick fight: the game ,

stick fight: the game mobile ,

stick fight: the game download

, stick fight: the game mobile,

stick fight: the game free,

stick game,sopa savaşı: oyun mobil indirme, sopa savaşı: oyun mobil, sopa savaşı: oyun sopa savaşı: oyun mobil, sopa savaşı: oyun indir sopa savaşı: oyun mobil, sopa savaşı: oyun bedava, sopa oyunu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *