Snaky .io - Fun Multiplayer Slither Battle
Android Oyun Club

Snaky .io – Fun Multiplayer Slither Battle

Oyun Indir
Snaky .io – Eğlenceli Çok Oyunculu Slither Savaşı
Destansı yılan savaşında ne kadar hayatta kalabilirsin? Dünyanın her yerinden oyuncularla dolu muazzam bir arenaya girin! Hızlı büyüyün, liderlik tablosunun zirvesine çıkın ve bir Snake King unvanı kazanın!
Stratejiniz ne olursa olsun, hatırlamanız gereken tek bir kural vardır. Diğer solucanlara çarparsanız, kaybedersiniz. Bu yüzden, olabildiğince çok rakibi kuşatın, onların sizinle çarpışmasını sağlayın, daha hızlı büyümeleri için ikramlarını çalın ve daha büyük yılanlardan uzaklaşın.
TAKIM VS TAKIM
Diğer takımlara karşı oynamak için bölgedeki diğer yılanlarla ittifak kurun! Eğlenceli 2 takımlı savaşların ve zorlu 3 takımlı savaşların tadını çıkarın. Gelişmiş taktikler kullanın ve tuzaklarınıza diğer solucanları yakalayın.
DUEL MODU
PvP savaşlarının ustası mısınız? Solucan bölgesinde 3 zehir ve kızgın yılanla hayatta kalmaya çalışın. Hızlı ve öfkeyle kayın, mümkün olduğunca çok yemek yiyin, diğer solucanların çökmesini sağlayın ve süre dolmadan en yüksek puanı alın.
KOMIK CILTLER
Bölgedeki en havalı yılan olduğunuzu gösterin! Sevimli hayvanlar ve evcil hayvanlar, ünlü karakterler ve süper kahramanlar, farklı bayraklar ve emojiler ve düzinelerce başka süper havalı maske var! Solucan puanları kazanın, kaygan savaşlar kazanın ve yılanınızın solucanlar bölgesindeki rakipler arasında gösteriş yapması için özel yumurtalar satın alın!
ÇEVRİMDIŞI OYUN DENEYİMİ
Bu harika solucan oyununu WiFi olmadan istediğiniz yerde oynayın. Zorlu çetelere karşı oynayın ve en iyi çevrimdışı io oyunlarından birinde özel solucan bonusları kazanın!
SOSYAL PAYLAŞIM
Yeni kişisel rekorlar kırın, sosyal medyada övün ve küçük ödüller kazanın! Arkadaşlarınıza kimin en iyi olduğunu gösterin!
Bu eğlenceli MMO oyununda tüm rakipleri yenmeye, en büyük kobrayı büyütmeye, io liderlik tablosuna hakim olmaya çalışın. Şimdi İndirin!
Snaky .io – Fun Multiplayer Slither Battle
How long can you stay alive in the epic battle of snakes? Enter an enormous arena full of players all around the world! Grow fast, climb to the leaderboard’s top, and win a Snake King title!

Regardless of your strategy, there is simply one rule you should remember. If you bump into other worms, you lose. So, encircle as many rivals as possible, make them collide with you, steal their treats to grow faster, and slink away from the bigger snakes.

TEAM VS TEAM
Ally with other snakes in the zone to play against other teams! Enjoy the fun 2-team-battles and challenging 3-team battles. Use advanced tactics and catch other worms into your traps.

DUEL MODE
Are you the master of PvP battles? Try to survive in the worm zone with 3 venom & angry snakes. Slither fast and furiously, eat as much food as possible, make other worms collapse, and get the highest score before the time runs out.

FUNNY SKINS
Show you’re the coolest snake in the zone! Cute animals & pets, famous characters & superheroes, different flags & emojis, and dozens of other super cool masks are available! Earn worm points, win slither battles, and buy special eggs to unlock unique skins for your snake to show off among the rivals in the worms zone!

OFFLINE GAME EXPERIENCE
Play this amazing worm game wherever you want with no WiFi. Play against tough mobs and get special worm bonuses in one of the best offline io games!

SOCIAL SHARING
Set new personal records, boast in social media, and earn slithery rewards! Show your friends who is the best!

Try to beat all opponents, grow the biggest cobra, dominate the io leaderboard in this fun MMO game. Download now!

========================
COMPANY COMMUNITY
========================
Facebook: https://www.facebook.com/AzurGamesOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/azur_games
YouTube: https://www.youtube.com/AzurInteractiveGames

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *