Snake Game
Android Oyun Club

Snake Game

Oyun Indir

Yılan Oyunu

Retro oyunlar için nostaljik mi hissediyorsunuz? Eğlenceli bir klasik oyun olan Snake Game’i indirin ve geçmiş zamanların ve basit bağımlılık yapıcı oyunların anılarına dalın!

BAĞIMLILIK YARATAN OYUNLAR KÜÇÜLÜYOR!

En son ne zaman klasik bir yılan oyunu oynadın? Tekrar denemek ister misin? Bu eğlenceli oyun sizi harika oyunların basit ama bağımlılık yapıcı olduğu zamana götürür. Öyleyse, retro oyunların hayranıysanız veya saatin ilerlemesini sağlamak için basit bir oyun arıyorsanız, bu ücretsiz Yılan Oyununu edinin ve keyfini çıkarın!

YILAN OYUNU – ÖZELLİKLER:

????4 DÜNYA: Klasik Yılan, Retro Yılan, Steroidli Yılan ve Snake Master
???? OYNAMANIN 3 YOLU
???? Yılan seçeneğini geri al
???? İlerlemenize yardımcı olacak çeşitli güçlendiriciler

Kuyruğun akşam yemeğin haline gelene kadar ne kadar dayanabilirsin? Meydan okumaya başlayın ve tüm bu elmaları yiyin! Oyundaki tüm yılan oyunlarını test edin ve en uzun ömürlü oyunculardan biri olarak şöhret salonumuza katılın. Hazır? Göreyim seni!

Klasik retro oyunlar hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Snake Game’i indirin ve bu basit oyunu son zamanlarda oynadığınız harika oyunlar listesine ekleyin. RETRO OYUNLARI İÇERDİ, bu yüzden çılgınlığa katılmaktan çekinmeyin!

Bu ücretsiz oyun PeakselGames’in fikri mülkiyetidir – telif hakkı 2017.

Snake Game

Feeling nostalgic for retro games? Download Snake Game, a fun classic game and dive into the memories of bygone times and simple addictive games!

ADDICTING GAMES ARE GETTING SMALLER!

When was the last time you played a classic snake game? Wanna give it a try again? This fun game takes you back to the time when cool games were simple, yet addictive. So, if you are a fan of retro games or just in search of a simple game to keep the clock ticking, get this free Snake Game and enjoy!

SNAKE GAME – FEATURES:

????4 WORLDS: Classic Snake, Retro Snake, Snake on Steroids, and Snake Master
????3 WAYS TO PLAY
????Rewind the snake option
????Various boosters to help you progress

How long can you last before your tail becomes your dinner? Take the challenge and eat all those apples! Test all the snake games within the game and join our hall of fame by being one of the longest lasting players. Ready? Go for it!

Classic retro games have never been more fun! Download Snake Game and add this simple game to the list of the cool games you have recently played. RETRO GAMES ARE IN so do not hesitate to join the craze!

This free game is an intellectual property of PeakselGames – copyright 2017.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *