skillz-logic-brain-games
Mentalup

Skillz – Logic Brain Oyun

Oyun Indir

Hafıza becerilerinizi test etmek veya beyninize bir egzersiz yapmak mı istiyorsunuz? Hafızanızı geliştirmek, hızlanmak, daha iyi doğruluk elde etmek, renkleri ayırt etmek ve çok daha fazlası için bu eğlenceli hafıza oyununu deneyin. Bu, beyninize iyi bir test veren eğlenceli bir mantık oyunudur.

Bu zeka oyunuyla, oyuncuların farklı renkleri ayırt etmeyi öğrenmelerine ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Oyuncular bu oyunu oynarken eğlenirken zihinlerini keskinleştirir. Bu mantıksal oyun bir beceri test oyunudur. Ayrıca reflekslerinizi test edebilirsiniz. Farklı türlerdeki oyunda bazı eğlenceli oyun bulmacaları var. Puan alır ve seviyeleri yükseltirsiniz. Tamamen keyif alacağınız çok eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun.

***********************
APP SEÇMELERİ
***********************
Mantıklı bir oyun oynamaya ve beyninizi eğitmeye ek olarak, oyunla çok eğlenirsiniz. Becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştiren farklı türden testlerle doludur. İşte nasıl –
✓ Hafızanızı geliştirin
✓ Reflekslerinizi eğitin
✓ Doğruluğunuzu artırın
✓ Dokunma yeteneğinizi kanıtlayın
✓ Hızınızı artırın
✓ Renk koordinasyonunu öğrenin

Her seviye, becerilerinizi ve yeteneklerinizi zirveye kadar test eder. Her seviyeden sonra, sonuçlarınız 1 ile 5 Yıldız arasında sıralanır ve bir dizi Beyin ile ödüllendirilirsiniz. Kazanılan her Yıldız için bir Beyin ile ödüllendirileceksiniz. Bir beyin kullanarak, mevcut turdan tekrar deneyebilir, bir turu geçebilir veya 5 yıldızla bir seviyeyi geçebilirsiniz.

Her seviye, becerilerinizi geliştirmenize, hafızanızı bu bağımlılık yaratan oyunla zihninizi keskinleştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Öyleyse, şimdi bir beyin mücadelesine hazır mısınız? Bu ücretsiz uygulamayı indirin – başlamak için şimdi “Skillz Mantıksal Beyin Oyunu”.

Mantıksal oyun bir Multiplayer özelliği sunuyor. İşte nasıl gidiyor –
– Arkadaşlarınızla veya rastgele oyuncularla oynayın
– En az 2 oyuncuyla bir oyun başlatın. Maksimum limit 4’tür.
– Oyunu 1. sırada Çok Oyunculu modda bitirirseniz, bir “Kazanma” ve 5 Beyin kazanırsınız. Oyunu bitirip 2. sıradaysanız, sadece 3 Beyin kazanırsınız ve “Kazanmazsınız”
– Çok Oyunculu Sıralamanız “Kazançlara” bağlıdır
– Çok Oyunculu modda oynayın ve Başarıların kilidini açın
Bu özelliği seveceksiniz, bu yüzden arkadaşlarınızla paylaşmaya başlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *