Shoot Bubble Extreme
Android Oyun Club

Shoot Bubble Extreme

Shoot Bubble ExtremeOyun Indir
Bu inanılmaz derecede parlak ve bağımlılık yapan balon patlatma oyununda baloncukları patlatın ve tüm zorlukların üstesinden gelin! Eğlenceye katılın ve saf eğlencenin tadını çıkarın. Bu harika oyunu oynamayı bırakmak imkansızdır, bu yüzden tek yapmanız gereken, düşene kadar patlatmak. Zaman sınırı yoktur, bu nedenle kendi hızınızda oynayın, rahatlayın ve oyunu oynayarak eğlenin. Nasıl oynanır? – Kombinasyonu patlatmak ve panoyu temizlemek için aynı renkte 3 veya daha fazla balondan oluşan bir grup oluşturun. – Seviyeleri kazanın ve kabarcık haritası boyunca ilerleyin. – Bir seviyeyi geçmek için sınırlı sayıda atışınız var, bu yüzden bunları akıllıca kullanın ve ileriye dönük hareketlerinizi planlayın. – Bir seviyeyi tamamlamak için daha az atış kullanın ve her seviyede 3 yıldız kazanmaya çalışın. Unutmayın: daha fazla puan -> daha fazla yıldız! – Keşfedilecek binlerce harika bulmaca seviyesi. Bunun son derece eğlenceli ve bağımlılık yapıcı olduğundan emin olabilirsiniz !!! Oyun özellikleri: – Her yaştan oynamak ve eğlenmek için kolay ve eğlenceli oyun modu. – Puanlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve balon atma şampiyonunun kim olduğunu görün! Bubble Shooter ™ ‘ın tüm hakları Ilyon Dynamics Ltd.’ye aittir.
Pop bubbles and beat all the challenges in this incredibly brilliant and addictive bubble shooter game! Join the fun and experience hours of pure entertainment.

It’s simply impossible to stop playing this awesome game so all you have to do is pop and pop until you drop. There’s no time limit, so play at your own pace, relax and have a blast playing the game.

How to play?
– Form a group of 3 or more bubbles of the same color to pop the combination and clear the board.
– Win levels and advance along the bubble map.
– You have a limited number of shots to clear a level so use them wisely and plan your moves ahead.
– Use fewer shots to complete a level and try to earn 3 stars on every level. Remember: more scores–>more stars!
– Thousands of great puzzle levels to explore. You can be sure that this is EXTREMELY fun and addictive!!!
Game features:
– Easy and fun game mode for all ages to play and enjoy.

– Share your scores with friends and see who is the bubble shooting champion!

All rights of Bubble Shooter™ are owned by Ilyon Dynamics Ltd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *