Bubble Trouble download, Bubble Trouble 3, Bubble Trouble 2, Bubble Trouble board game, Bubble Trouble Rebubbled, Bubble trouble Y8,
Android Oyun Club

Shoot Bubble Deluxe

Bu, en klasik veOyun Indir şaşırtıcı atış balonu patlatma oyunudur. Bu lüks sürüm, hem Bulmaca Modu hem de Arcade Modu içeren tek versiyondur. Patlamaları için 3 veya daha fazla balondan oluşan kombinasyonlar yapın. Seviye atlamak için tüm baloncukları temizleyin. Nasıl oynanır – Alttaki okları kullanmayın, sadece özellikle topu istediğiniz yere oyun tahtasına dokunun. Düzeyleri ve diğer seçenekleri seçmek için menü tuşuna tıklayın. Bu bubble shooter oyununda cadı işi yok, sadece sabırla oyuna bağlı kal. Oyun özellikleri: 1. Bulmaca Modu – 300 eğlenceli seviye kabarcık patlatma destan bulmacası 2. Arcade Modu – Baloncuklar kademeli olarak azalacağından, ölümden kaçınmak için hızlı ateş etmeniz gerekir 3. Oyun Merkezi – Her baloncuk patlaması için 10 puan alırsınız ve yüksek puanı küresel liderlik tablosuna gönderebilirsiniz. Notlar: Bulmaca modunun ilk 100 seviyesi donmuş balondan türetilmiştir ve kalan seviyeler kendi kendine oluşturulmuştur.

This is the most classic and amazing shooting bubble buster game. This deluxe version is the only one that contains both Puzzle Mode & Arcade Mode.

Make combinations of 3 or more bubbles to make them burst. Clear all the bubbles to level up.

How to play – Don’t use the arrows on the bottom, just tap on the game board where you specifically want the ball. Click the menu key to select levels and other options. There is no witch craft in this bubble shooter game, just stick to the game with patience.

Game Features:
1. Puzzle Mode – 300 fun levels of saga puzzles of bubble shoot
2. Arcade Mode – The bubbles will go down gradually so you need to shoot quickly to avoid death
3. Game Center – You will get 10 points for each blast of bubbles and can submit the high score to global leader board.

Notes: The first 100 levels of the puzzle mode are derived from frozen bubble and the remaining levels are self-created.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *