shark-hunting-shark-games
hungry shark apk

Shark Hunting: Shark Games

Oyun Indir

 

 

Oyun Indir

Hiç su altına gitmeyi ve köpek balığı avlamayı hayal ettiniz mi? Sonra bu köpekbalığı avı oyununu oynayarak bu hayali gerçeğe dönüştürün.

İlk kez kötü tarafta olacaksın, kısır kana susamış bir SHARK olacaksın. Masum insanlarla dolu bir sahile tüm dehşetiyle kaos yay.

Sualtı heyecanını yaşamak istiyorsanız doğru yere geldiniz! Etrafta yüzün ve denizleri vahşi bir köpek balığı gibi yönetin. Şimdi Google Play Store’da ÜCRETSİZ olarak deneyin!

Nasıl oynanır:-
– Oyun içinde hareket etmek için joystick’i kullanın
– Atlamak için sağ düğmeye dokunun

Aç Köpekbalıkları Avlama Talimatları
* Yakınlaştırma lensleri kullanarak Köpekbalıklarını hedefleyin.
* Köpekbalığı hedefin merkezine geldiğinde Köpekbalıklarını öldürün.

Bu silah oyunu ve keskin nişancı oyununu oynayarak veya en iyi atış oyunları ve hayvan keskin nişancı oyunlarından biri olan balina öldürme oyunu ve av köpekbalığı oyunu veya hayvanları öldüren oyunları ve silah oyunlarını oynayarak çekim yapmanın, su altında köpekbalıklarının, mavi denizde tadını çıkarın. .

Avcı modunda, bu köpekbalığı avcısı oyununda ya da köpekbalığı saldırısı avı oyununda ve çocuklar için en iyi Shooter oyunları ve köpekbalığı oyunlarından biri olan gerçek köpekbalığı avı oyununda ya da en iyi atış oyunlarında köpekbalıklarının ani saldırılarına karşı dikkatli olun. katil oyunlar.

Android’de bu aç köpekbalığı oyununu indir veya en iyi aç köpekbalığı oyunlarından birini ücretsiz indir ve en aç köpekbalığı oyunlarını indir.

En iyi katil oyunları ve köpekbalığı yeme oyunlarından biri olan bu yeni aç köpekbalığı oyununu ücretsiz oynayarak ve köpekbalığı avı derin dalış oyununu oynayarak, mümkün olduğunca çok köpekbalığı vurarak ve maksimum puan alarak uzman bir keskin nişancı atıcısı olun. ve av oyunları.

En iyi katil oyunları ve köpekbalığı yeme oyunlarından biri olan bu silah oyununda ve köpekbalığı oyununda aç köpekbalıklarından hayatta kalmak için bir köpekbalığı avcısı olarak keskin nişancı silahını etkili bir şekilde kullanın veya su altı köpekbalığı avı oyunları ve gerçek aç köpekbalığı saldırı oyunları.

En iyi sualtı avı oyunlarından ve yeni köpekbalığı oyunlarından biri olan bu sualtı köpekbalığı oyununu ve keskin nişancı katil oyununu oynayarak veya hayvan keskin nişancı avı oyunları ve keskin nişancı atış oyunları 3d’yi oynayarak, aç köpekbalıklarından hayatta kalma zorluğunu üstlenin.

En iyi keskin nişancı hayvan avı oyunlarından ve keskin nişancı ücretsiz oyunlardan biri olan bu keskin nişancı atış oyununun hayatta kalma modunda olabildiğince çok köpekbalığını öldürün ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın.

En iyi köpekbalığı oyunlarından birini ve köpekbalığı yeme oyunlarını ücretsiz edinmenin zamanı geldi.

Köpekbalıklarını avlayarak ve köpekbalığı saldırılarının üstesinden gelerek biraz eğlenmek için bu köpek balığı avı oyununu ücretsiz indirin.

Köpekbalığı avı, en iyi av oyunlarından biridir. Bu en iyi atış oyununu ücretsiz indirin ve bir avcı olmak için aç köpekbalıklarını avlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *