scary-clown-man-neighbor-seek-escape
hello neighbor apk

Scary Clown Man Neighbor. Seek & Escape

oyun Indir

Büyükbaban ve büyükannenle mahallelerinde yaşamaya karar verdin. Geldikten sonra komşunuzun palyaço olarak çalıştığını ve arkadaş olduğunuz çocukları eğlendirdiğini öğrendiniz. Bu adam çok arkadaş canlısı ve yabancılara her zaman merhaba diyor. Ayrıca bir Sünger ve Vader ile tanıştın! Ayrıca her yeni komşuya merhaba diyebilirsiniz!

Bir süre sonra büyükannen sana arkadaşlarının kayıp olduğunu söyledi. Bir gün, bölgeyi bağımsız olarak dolaşmaya, bölgeyi keşfetmeye ve arkadaşlarınızı aramaya karar verdiniz. Akşam oldu ve yeni komşunuzun evine gittiniz. Evinden korkunç çığlıklar geldi ve pencerede korkunç bir palyaço gördün! Kaçmaya ve büyükanne ve büyükbabana bundan bahsetmeye karar verdin, ama büyükannen sana inanmadı. Sonra tekrar evinin bahçesine girmeye karar verdin. Ve bu sefer kayıp arkadaşınızdan bir not buldunuz! İçinde, komşunuzun onları kaçırdığını ve kilit altında tuttuğunu yazdı. Arkadaşlarını bulmalı ve kurtarmalısın. Korkunç komşunuzun korku sırrını ortaya çıkarın ve arkadaşlarınızın hayatta kalmasına yardımcı olun! O kadar kolay olmayacak, bu yüzden her zaman tetikte olun!

Bu kaçış oyununda, birçok etkileşimli öğe ve görevle devasa yeri keşfedeceksiniz. Bu adamın korkunç sırlarını açığa çıkarın! Bu koşuyu seveceksin, kaçış ve hastane tarzı korku oyununu sakla ve gitmene izin vermeyecek!

Oyun özellikleri:

• 3 farklı Komşu karakteri! Sünger, Korkunç Palyaço ve Vader komşularıyla tanışın!

• İnanılmaz hikaye. Kesik sahnelerin, sırların ve hikaye görevlerinin büyüleyici korku hikayesinin tadını çıkarın!

• İnanılmaz Sandbox Hayatta Kalma Oyunu! Çok sayıda etkileşimli eşya, silah ve görev, rahat envanter. Tüm dolapları, dolapları ve çekmeceleri açın! Düşmandan kaç ve saklan, onu sersemletmek için nesneler fırlat, camı kır, kapı anahtar deliklerinden bak! Yararlı öğeler arayın. Bu hastaneden kaçış tarzı korku oyununa bayılacaksınız!

• 3 dil: İngilizce, İspanyolca ve Rusça.

• Gece, gündüz ve havanın dinamik değişimi. Geceleri komşunuz korkunç bir palyaço maskesi takar ve korkunç gizli işlerini yapmaya başlar. Bir geceyi atlamak için evinizde uyuyun. Gece görmek için bir el feneri bulun!

• Güzel 3D Grafikler ve devasa açık özgür dünya ortamları. Keşfedebileceğiniz birçok evin bulunduğu bu devasa yüksek kaliteli mahalle açık dünya sanal alanını keşfedin!

• Kontrol ve ses ayarları. Kontrolleri istediğiniz gibi ayarlayın. Sesi ve hassasiyeti ayarlayabilirsiniz.

Korkunç Palyaço’nun korkunç sırrını ortaya çıkarın ve arkadaşlarınızı kurtarın!

Her komşuya merhaba deyin! hello neighbor apk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *