Sand Balls - Puzzle Game
Android Oyun Club

Sand Balls – Puzzle Game

Oyun Indir
Bir top yakala! Sağa dönün, şimdi biraz sola ve tekrar sağa dönün, bir topun serbest hareketi için daha fazla boş alan yaratın ve sonunda… Evet! Yakala onu! Basit bir futbol ya da voleybol olmadığı için lütfen dikkatli ve çok dikkatli olun. Hala bir oyun ama bir kum topuyla! Hiç deneyimledin mi? Kumdan oluşmasına rağmen tipik olarak sarı değildir. Tahmin edin, kum topu hangi renk olabilir? Turuncu, yeşil, pembe, mor, mavi ve gökkuşağının diğer birçok canlı rengi ve ötesinde – hayal gücünüz gerçekten uçup gidecek! Neden bu kum toplarını toplamanız gerekiyor? İlk neden kulağa “Sadece eğlence için” gibi geliyor ve tamamen doğru. Neden olmasın? Bu kadar yoğun bir çalışma temposundan sonra herkes rahatlamayı hak ediyor ve bu oyun onu nasıl yöneteceğini biliyor! Basit eylemler, havalı ve taze tasarım, çok çeşitli görevler – oyun düzinelerce ve düzinelerce seviye içerir – boş zamanınızı zevkle geçireceksiniz. İkinci neden stratejik karakterdir. Uygulama size seviyeyi geçmeyi başarmak için dikkatlice düşünmeniz gereken zorlu bir bulmaca sunuyor: renkli topları kamyona toplayın ve onları hiçliğin ortasında bulunan harika adaya aktarın. Amaç ne? Aslında burada üçüncü nedene yaklaştık. Oyun, olay örgüsü açısından iyi organize edilmiş. Bu, oynarken size zorlu hedefler ve binaları onarmak ve güzel adanın genel altyapısını geliştirmek gibi ilham verici görevler sağlanacağı anlamına gelir. ????️ Özetle, topları toplamak uzun bir günün ardından dinlenmenin ve aynı zamanda mantıksal düşüncenizi geliştirmenin iyi bir yolu olabilir. Düğmeye basın ve indirin! Ek ilgi balonu şu yollarla kazanılır: ⚈ Altın anahtarlar. Kutuları içinde farklı sürprizlerle ve hatta parayla açıyorlar. ⚈ Çubuklar ve diğer engeller yolda. Bu çocuk oyuncağı değil! ⚈ Tüm topları yok edebilen gizli silah. (Seviyeyi yeniden başlatabilirsiniz.) ⚈ Uzun ve çeşitli rotalar. Gerçek bulmaca gibi görünüyorlar. Hangi yolu seçeceksin? Kaybolmaktan kaçınmaya çalışın! ⚈ Özel beyaz balon. O … … kendi kendine öğreneceksin. Olası tüm WOW efektlerini keşfettiğinizden emin olun… ve ilk kamyonunuz gelirken acele edin! Ada inşa etme şansınızı kaybetmeyin! Not: ya da belki sadece bir inanılmaz ada değil, ama birkaçı
Catch a ball!

Turn right, now a bit left and again right, than create more empty space for free movement of a ball and finally… Yes! Catch it!

Please be careful and highly attentive as it is not a simple football or volleyball. It is still a game but with a sand ball! Have you ever experienced it?

Despite consisting of sand, it is not typically yellow. Guess, what color can be a sand ball? ???? Orange, green, pink, purple, blue and many other vibrant colors of rainbow and beyond it – your imagination will truly fly away!

Why do you need to collect these sand balls?

The first reason sounds like «Just for fun» and it is completely true. Why not? Every person deserves to relax after such a hectic working pace and this game knows how to manage it! Simple actions, cool and fresh design, great variety of tasks – the game includes dozens and dozens of levels – you will spend your spare time with pleasure.

The second reason is strategic character. The app offers you a tricky puzzle where you are supposed to think carefully in order to succeed in passing the level: gather colorful balls together into the lorry and transfer ???? them to the wonderful island located in the middle of nowhere. What is the aim?

Actually, here we have approached to the third reason. The game is well organized in terms of plot. It means that while playing you will be provided with challenging goals and inspiring missions such as repairing buildings and advancing overall infrastructure of the beautiful island. ????️

To sum up, collecting the balls can be a good way to have a rest after long day and improve your logical thinking at the same time. Press the button and download!

The bubble of additional interest is gained through

⚈ Golden keys. They open the boxes with different surprises inside and even money.
⚈ Sticks and other obstacles are on the way. It is not a piece of cake!
⚈ Secret weapon that can destroy all balls. (You can restart the level.)
⚈ Long and various routes. They look like real puzzle. What road will you choose? Try to avoid being lost!
⚈ Special white bubble. It converts into…..you will learn on your own.

Make sure that you have discovered all possible WOW-effects…and hurry up as your first lorry is coming! Do not lose your chance to build an island!

P.S. or maybe not only one incredible island, but several of them…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *