PUBG MOBILE : Arcane
Android Oyun Club

PUBG MOBILE – Arcane – PUBG MOBILE – Gizem

Epic Battle Royale Mobilde Ücretsiz

Yalnızca mobil cihazlar için tasarlanmış resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS,
Aşırı itfaiyeler, 10 dakikalık tavuk yemekleri.
Dünya Çapında 1 Milyardan Fazla Oyuncu.

> EPİK SAVAŞ ROYALE OYUNU

Oyun Indir

Birçok yeni etkinlikle ücretsiz.
PUBG MOBILE’da zirveye çıkın ve dilediğiniz gibi özgürce ateş edin. PUBG MOBILE, orijinal mobil savaş oyunu ve mobil nişancıların zirvesidir.

>  HER YERDE, HER ZAMAN ÜCRETSİZ OYNAYIN,

PUBG MOBILE’ı yeni bir ruh hali ile oynayın! Akla gelebilecek en akıcı deneyime sahip silahlı çatışmalar ve itfaiyeler. Hepsi ücretsiz!

> AŞIRI YANGIN MÜCADELELERİ, 10 DAKİKALIK TAVUK YEMEĞİ

Silahlarınızı hazırlayın ve PUBG MOBILE’ın ücretsiz atış eşleştirmesinde silah çağrısına cevap verin.

>  EPİK YENİ MODLAR

PUBG MOBILE: Flora Menace, bilinmeyen istilacılara karşı yeni bir destansı serbest ateş durumu getiriyor.
PUBG gezegenini Yarilo istilasından kurtarın ve ateş edin! Savaş alanlarının çağrısına cevap verin ve evinizi korumak için görevinizi yerine getirin!
Hücre Matrisi azalıyor. Battle Royale’ın zirvesini deneyimlemeye hazırlanın!

>  DEVAMI HARİTALAR, DAHA FAZLA SAVAŞ

PUBG MOBILE, her haritada size yeni bir heyecan ve hayatta kalma durumu sunmak için birçok seçeneğe sahiptir. Arkadaşlarınızı göreve çağırın ve birlikte yeni modlarda oynayın! Gördüğünüz her şeye ateş etmekten çekinmeyin!

>  MOBİL İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANDI

Özelleştirilebilir kontroller, eğitim modları ve arkadaşlarınızla sesli sohbet özelliği. Mobil cihazlarda en yumuşak kontrolleri ve en gerçekçi silahları deneyimleyin,

PUBG MOBILE size en iyi yüksek çözünürlüklü öğeleri ve oynanışı sunar. Arzularınızı belirtin, PUBG MOBILE çağrınıza cevap verir. Ücretsiz olarak temin edilebilen inanılmaz sayıda silahla deneyin ve ateş edin. Sürekli olarak yeni öğeler, haritalar ve modlar ekleniyor!

PUBG MOBILE, mobil cihazlarda en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyonu sunar. Katılın, hazırlanın ve yarışın. Destansı 100 oyunculu klasik savaşlarda, yük modunda ve hızlı tempolu 4v4 ​​takım ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kalın. Hayatta kalmak anahtardır ve ayakta kalan son kişi kazanır. Görev çağırdığında, ateş edin!

* Sabit bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE tarafından önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE’ı deneyebilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *