police-parking-adventure-car-games-rush-3d
Android Oyun Club

Police Parking Adventure – Car Games Rush 3D

Oyun Indir

Police Parking Adventure – Car Games Rush 2019’u edinin ve beklentilerin ötesinde benzersiz sürüş keyfini yaşayın. ???? ???? ????

3D cip park etme ve sürüş zorluklarıyla dolu yeni polis arabası oyunu sürmenin zamanı geldi. Çılgın imkansız araba sürme oyunlarının hayranları için yepyeni bir polis park oyunu satın aldık. Birçok jeep park etme 3d, dublör sürüş veya araba park etme oyunları oynamış olabilirsiniz, ancak bu gelişmiş Police Parking Adventure, diğer vale araba oyunlarına kıyasla kendi simülasyonuna sahiptir. Gerçek bir araba sürücüsüyseniz ve polis peşinde park etme oyununun gelişmiş zorlu mücadelesine kendinizi cesaretlendirmek istiyorsanız, emniyet kemerinizi bağlayın, polis arabası motorunu çalıştırın ve bu jeep park 3d oyunuyla sürüş sınırlarınızı test etmek için gaza dokunun. Bu araba park etme testi oyunu, size otomatik ve manuel sürüş park oyunlarında uzman bir polis arabası sürücüsü olma şansı verir. Hızlı polis spor arabası, suv prado cipi ve diğer offroad otomobil araçları bu benzersiz park oyununda mevcuttur, sadece lüks arabanızı garajdan seçin, vurgulanan gerçek park yerini bulun ve bu cip park oyunlarında xtremely park arabanızı.

Bu nyc polis arabası park etme oyununun aşırı ve şaşırtıcı özelliği, manuel kamera seçimidir. Bu 3d park oyunu, sürüş kamerasını herhangi bir açıda (360 °) seçmenize ve ardından 3d aşırı arabanızı herhangi bir yönde serbestçe sürüklemenize, sürmenize veya park etmenize olanak tanır. Bu Polis Park Macerası – Araba Oyunları Rush 2019’da, öncelikle park yerinde sürüş ve paralel park için sadece bir nypd lüks polis arabanız var, ancak kazanılan paralarla daha fazla spor arabanın kilidini açabilirsiniz. Gerçek araba park sürücüleri için bu araba sürüş oyununda tonlarca aşırı klasik otopark seviyesi sunulmaktadır. Her seviyede sensör tipi engeller ve engeller vardır, bu da imkansız bir park ortamını gösterir. Bu tür bir park alanı simülatörü, manuel araba sürüşü yoluyla uzman park teknikleri hakkında bilgi edinmek için park etme ve sürüş okulu oyunu gibi size adil bir şans verir. Bu polis arabası oyununun 100’den fazla park seviyesi, size çok katlı park heyecanı ile optimize edilmiş bir sürüş deneyimi sunan profesyonelce tasarlanmıştır. Bu park etme oyununu oynadıktan sonra, gerçek hayatta kesinlikle usta park uzmanı olacağınızı garanti ettik.

2019’daki diğer çılgın offroad jeep sürüşü ve ABD prado park oyunlarının aksine, bu Polis Pursuit Sürüş Okulu, çılgın ters park etme zorluğu ve 3d çok katlı park eğlencesi gibi heyecan verici sürüş maceralarına sahiptir. Geri park modunda, yeni direksiyonlu araç kontrolünün kilidini açmak için bir aracı geri viteste sürün ve tam park yerine park edin.

Get Police Parking Adventure – Car Games Rush 2019 and enjoy the unique driving fun beyond the expectations. ???? ???? ????

It’s time to drive new police car game, which is full of jeep parking 3d and driving challenges. We bought a brand new police parking game for fans of crazy impossible car driving games. You may have played many jeep parking 3d, stunt driving or car parking games but this advanced Police Parking Adventure has its own simulation as compared to other valet car games. If you are a real car driver and want to dare yourself for advanced tricky challenge of police pursuit parking game then buckle up your seat belts, start the police car engine and tap the accelerator to test your driving limits with this jeep parking 3d game. This car parking test game gives you a chance to become an expert police car driver in automatic and manual drive parking games. Fast police sports car, suv prado jeep and other offroad auto vehicles are available in this unique parking game, just choose your luxury car from garage, find the highlighted real parking spot and park car xtremely in this jeep parking games.

Extreme & amazing feature of this nyc police car parking game is its manual camera selection. This 3d parking game allow you to select the driving camera on any angle (360°) & then freely drag, drive or park your 3d extreme car in any direction. In this Police Parking Adventure – Car Games Rush 2019, primarily you have only one nypd luxury cop car for driving and parallel parking in hard parking lot, but you can unlock more sports cars through earned coins. Tons of extreme classic car parking levels are offered in this car driving game for real car parking drivers. Every level has sensor type obstacles and hurdles, which indicates a real impossible parking environment. This type of parking space simulator gives you a fair chance just like parking & driving school game to learn about expert parking techniques through manual car driving. 100+ parking levels of this police car game are professionally designed, which offer you an optimized driving experience with multistory parking thrill. We assured after playing this parking game you will definitely become the master parking expert in real life.

Unlike other crazy offroad jeep driving & US prado parking games of 2019 this Police Pursuit Driving School has exciting driving adventures such as crazy reverse parking challenge & 3d multistory parking fun. In reverse parking mode, drive a car in reverse gear and park on exact parking spot to unlock the new steering car control.

Police Parking Adventure – Car Games Rush 2019 is not just a time killing game. This car parking game gives you a training about park a police car perfectly. Like other top cop car driving games this most addictive modern car game will help you to enhance your police chasing skills.

How to Play this Police Car Parking Game:
???? Select your car from garage.
???? Adjust a camera angle by swiping on screen up, down left and right.
???? Drag the zoom button up or down to adjust the focus.
???? Tap the gear button to move forward or reverse a parking car’

Get this new police parking game and enhance your parking and driving skills. ????

Police Pursuit Driving School Key Features:
???? Tons of parking and driving school test missions.
???? Smooth and realistic steering wheel controls.
???? Actual valet parking environment.
???? 3d parking game with stunt drive addictive gameplay.
???? Real car reverse sound.
???? Free city parking and street parking game modes.
???? Advance car handling physics with steering wheel control.
???? Fully optimized offline parking game for all type of devices.
???? 100+ car parking missions to test you are parking and driving skills.
???? Multiple luxury cars are available for parking and driving test,
???? Free to play without use of wifi or internet connection.

What are you waiting for? Get this jeep parking 3d and feel the thrill of jeep parking fun beyond the expectations.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *