Pocket Legends
Android Oyun Club

Pocket Legends

Oyun Indir YouTube

Dünyanın ilk, en iyi ücretsiz 3D mobil MMO oyununu oynayın! Sekiz yıllık maceranın ve 20 milyondan fazla indirmenin ardından, Spacetime Studios’un en başarılı oyunu gelişmeye ve büyümeye devam ediyor!

100’den fazla çok oyunculu co-op ve PVP aksiyon seviyesi ile Pocket Legends, mobil MMORPG dünyasına hakim! Ürpertici zindanlarda, soğuk dağ zirvelerinde ve buharlı bataklıklarda çılgın maceralar için dünyanın dört bir yanından oyunculara katılın. Arkadaşlarınızla oynayın ve 5 efsanevi karakter sınıfının her birinde ustalaşırken yeni arkadaşlar edinin.

Özellikleri:
+ Beş benzersiz özelleştirilebilir karakter sınıfı!
+ Toplanacak binlerce ve binlerce öğe!
+ Yüz seviyeli karakter gelişimi!
+ Kooperatif PVE macerası!
+ Şiddetli PVP savaşları!

 

Play the world’s first, best free to play 3D mobile MMO! After eight years of adventure and over 20 million downloads, Spacetime Studios’ smash hit continues to thrive and grow!

With over 100 levels of multiplayer co-op and PVP action, Pocket Legends dominates the world of mobile MMORPGs! Join players from around the world for crazy adventures in creepy dungeons, frigid mountain peaks, and steamy swamps. Play with friends make new friends as you master each of 5 legendary character classes.

Features:
+ Five unique customizable character classes!
+ Thousands and thousands of items to collect!
+ One hundred levels of character advancement!
+ Co-op PVE adventuring!
+ Blistering PVP battles!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *