masks-heroes-run-pjs-jungle-adventure
PJ Masks

Masks Heroes Run – PJ’s Jungle Adventure

Oyun Indir

 

Oyun Indir

PJ’nin ormanında koş, atlat ve parçala! Orman canavarları sizi alt etmeye çalışıyor, bu yüzden hazırlanın, güçlenin ve zafere giden yolunuzu yuvarlayın!

Masks Heroes Run – PJ’s Jungle Adventure, en heyecanlı orman ve metro temalı oyundur. En iyi pj kahramanlarının maske koşucusu olmak ve tehlikeden kaçmak için olabildiğince hızlı koş. Yaklaşan tren veya engelden kaçınmak için sola veya sağa koşun, çok hızlı bir şekilde vahşi engelleri geçin ve tehlikeli tuzakların altında hızla kayın. En iyi android aksiyon oyununu hissederek gerçek kahraman koşucu olmak için hızınızı sınıra kadar itin.

Bu heyecan verici ve ay ışığında sonsuz koşu oyununda seçtiğiniz pj kahramanlarının maskelerine katılın. Daha fazla para kazanmak için sola veya sağa zıplamak için sezgisel kontroller. Ama dikkatli olun, daha fazla engel geliyor, sizi güçlendirin ve kahramanı kurtarın.

Maskeleriniz kahramanlar catboy, gekko ve owlette, ormandaki tehlikelerde onlara rehberlik etmeniz için sizi bekliyor. Bu oyun pj kahramanlarının hayranlarına meydan okumak için yapıldı. Git ve canavarlarla savaş ve harika maskeli kahramanların güçlerini kullanarak onları yok et.

Bu pj oyunu size saatlerce kesintisiz oyun keyfi sunar. Erkeklerin, kızların ve ailelerin son derece eğlenmesi için özenle tasarlandı!
Bugün bu maskeli kahramanlar oyununu edinin ve eşsiz pj karakterinizle eğlenin; kedi çocuk, gekko ve owlette.

Arkadaşlarınızı bu maskeli kahraman koşu oyununu oynamaya davet edin ve usta pj kahramanı olmaları için onlara meydan okuyun.

Oyun özellikleri:
– Renkli ve güzel grafikler.
– Zengin fon müziği ve ses efektleri
– Kolay tek dokunuşlu kontroller ve oyun
– Yoğun ve heyecan verici oyun ritmi

En iyi pj kahraman maskeleri oyunumuzu indirin ve arkadaşlarınızla eğlenin! PJ Maskeleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *