growtopia hile

Pixel Worlds: MMO Sandbox

Oyun Indir

Ödüllü bağımsız oyun stüdyosu Kukouri sizi çok platformlu MMO: Pixel Worlds’e davet ediyor! (“En İyi Bağımsız Oyun Geliştiricisi” Küresel Mobil Oyun Ödülleri 2019)

Pixel Worlds, oluşturmanıza, oynamanıza, üretmenize ve inşa etmenize olanak tanıyan, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi mmo sandbox bağımsız oyunudur. Eşsiz maceralar yaşayın, değerli taşlar kazanın, arkadaşlarınızla oynayın, yol boyunca arkadaş edin ve gösteriş yapmak için öğeler toplayın!
Bu ücretsiz çevrimiçi çok platformlu MMO sandbox macerasında milyonlarca diğer oyuncuya katılın ve arkadaş canlısı çevrimiçi topluluğun bir parçası olun!

İNŞA ETMEK
– Kendi benzersiz piksel sanatınızı, parkurunuzu, maceranızı, çiftlik ve hikaye dünyanızı veya sadece arkadaşlarınızla takılıp oynayabileceğiniz bir yer yaratın. Ya da belki hepsini yaratın!
– Eşsiz dünyalarınızı maceranızın olmasını istediğiniz şekilde şekillendirmek için kaynakları araştırın ve yeni bloklar, aksesuarlar ve öğeler oluşturun.

ÖZELLEŞTİRMEK
– Karakterinizi özelleştirin ve benzersiz tarzınıza sahip olun!
– Bir sonraki yeni şapkalarınızı, gömleklerinizi, maskelerinizi, silahlarınızı, ayakkabılarınızı, pantolonlarınızı, eldivenlerinizi, kalkanlarınızı, kanatlarınızı canavarlardan üretin, satın alın, takas edin ve yağmalayın …

ZİNDANLAR
– Bir macera yaşayın! Zindanlarda canavarlarla savaşın, eşyalar toplayın ve bir sonraki teçhizatınız için çiftleşecek mücevherler alın.

ÇİFTLİK
– Pixel Worlds’te neredeyse her şeyi melezleyebilir, çiftleyebilir, büyütebilir ve birleştirebilirsiniz. Yapı taşları, mobilyalar, aletler, eşyalar, silahlar ve hatta giysiler.
– Çiftçilik yaparken aynı zamanda mücevher alır ve eşya toplarsınız. Bunları diğer eşyaları satın almak, takas etmek ve işlemek için kullanın,

TİCARET
– Pixel Worlds Ekonomisi oyuncular ve topluluk tarafından yönetilir.
– Oyuncularla blok, kıyafet, teçhizat ve diğer öğeleri takas edin, fiyatı siz belirleyin.
– Ayrıca yarattığınız dünyaları da takas edebilirsiniz!
* Ama dikkat et! Diğer oyuncular da ticaretten kar etmeye çalışacak, bu yüzden dolandırılmayacağınızdan emin olun! *

ÜCRETSİZ ÇEVRİMİÇİ OYNA
– Diğer oyuncular tarafından yaratılan dünyalarda yarışın veya başkalarının eğlenmesi için kendi maceranızı yaratın!
– Fiyat kazanmak ve toplamak için topluluk tarafından yapılan mini oyunları oynayın!
– Haftalık çevrimiçi Canlı Etkinliklere katılın!

BALIK TUTMA
– Haftalık balıkçılık turnuvalarında yarışın ve büyük fiyatlar ve değerli taşlar kazanın.
– Balıkları satarak mücevherler alın veya onları daha büyük ve daha değerli balıkları yakalamak için yeni balıkçılık malzemeleri yapmak için kullanın!

HER YERDE, HER ZAMAN BİRLİKTE ÜCRETSİZ OYNA
– Pixel Worlds, MAC / PC’nizde de oynayabileceğiniz ücretsiz bir çoklu platform oyunudur.
– Bu çevrimiçi MMO’da arkadaşlarınızla oynayın ve aynı hesabı ücretsiz oynamak ve her yerde, her zaman bir macera yaşamak için kullanın!

ONLINE TOPLULUĞA KATILIN
– Bu oyunun topluluğu, diğer çevrimiçi sosyal medyalara da yayılır. Haftalık Youtube canlı yayınlarımızda ve videolarımızda topluluğumuza katılın.
– Ayrıca göz atmanız ve bizimle birlikte bir macera yaşamanız gereken büyük bir Instagram, Discord, Forum, twitter ve facebook topluluklarımız var!

“Okuduğunuz için teşekkür ederiz ve herhangi bir zamanda gelip hangout yapmak veya bizimle iletişime geçmek isterseniz lütfen” Pixel Worlds Game “Youtube canlı yayınları ve diğer videolar kanalına katılın veya bize support@kukouri.com adresinden mesaj gönderin”
– Jake, topluluk yöneticisi

LÜTFEN DİKKAT: Pixel Worlds: MMO Sandbox, çevrimiçi bir bağımsız oyundur ve çalışması için bir ağ bağlantısı gerektirir. Cep telefonunuzun internet bağlantısına bağlı olarak en iyi bir WI-FI üzerinden çalışabilir.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *