Piano Free - Keyboard with Magic Tiles Music Games
Android Oyun Club

Piano Free – Keyboard with Magic Tiles Music Games

Oyun Indir
Piano Free – Magic Tiles Müzik Oyunları ile Klavye

????Piano by Gismart, akorları ve müzik notalarını ücretsiz olarak öğrenmenize yardımcı olacak sanal müzik enstrümanları içeren bir elektrikli klavye simülatörü uygulamasıdır! Piyano tuşlarını birçok ilginç şekilde nasıl çalacağınızı öğrenin! ????

Müzisyenler ve yeni başlayanlar için müzisyenler tarafından yapılan ücretsiz şarkılarla tek gerçekçi piyano ve müzik aletleri öğrenme uygulaması! Hemen indirin ve Telefonunuzda veya Tabletinizde piyano klavyesini ücretsiz olarak çalmayı öğrenin!

Dijital Piyano uygulamamız bir dizi müzik enstrümanından ses seçmenize olanak tanır: kuyruklu piyano ve fortepianodan keman, klavsen, akordeon, org ve gitara kadar. Orijinal melodiler oluşturun ve bunları farklı müzik enstrümanları aracılığıyla çalmak için kaydedin. Müzik eserlerinizi çocuklar ve yetişkinler için güvenli bir paylaşım yeri olan Creatubbles dahil sosyal medyada da paylaşabilirsiniz.

Sizi sanal bir piyanist ve maestro olma yolculuğunuza çıkararak çeşitli akorları ve notalar okumayı öğreneceksiniz!

İşte daha fazlası:
Harika mini oyunlarımızın keyfini çıkarın ve herhangi bir ders olmadan piyano çalmaya başlayın. Magic Tiles oyununda düşen karoların altındaki tuşlara dokunarak ünlü şarkıları söyleyin. Sihirli Tuşlarda rastgele beyaz ve siyah tuşlara dokunarak zamanlama ve temponuzu geliştirin.

★★★ Piyano uygulama özellikleri ★★★
✔ Tam 88 tuşlu piyano klavyesi;
✔ Magic Tiles ve Magic Keys mini oyunları;
✔ 9 Farklı piyano klavyesi ve müzik enstrümanı: Piyano klavyesi, Kuyruklu Piyano, Org, Klavsen, Akordeon, Elektro Gitar, Arp, Viyolonsel Pizzicato, Eski piyano;
✔ Tek veya Çift kaydırılabilir klavye;
✔ Ücretsiz piyano şarkıları;
✔ Popüler ve klasik piyano şarkıları;
✔ Piyano kayıt özelliği – oyunlarınızı kaydedin ve paylaşın;
✔ Piyano HD.

Gismart hakkında
Gismart, müziğe ve bununla ilgili her şeye gerçek tutkuyla bağlı müzisyenler ve geliştiricilerden oluşan bir ekiptir!
Hakkımızda daha fazla bilgi edinin: gismart.com
Bizi https://www.facebook.com/gismartmusic/ adresinden takip edin
Bize herhangi bir şey hakkında bir satır bırakmaktan çekinmeyin: info@gismart.com

 

 

Piano Free – Keyboard with Magic Tiles Music Games

????Piano by Gismart is an electric keyboard simulator app with virtual musical instruments to help you learn chords and music notes for free! Learn how to play the piano keys in many interesting ways! ????

The only realistic piano and musical instruments learning app with free songs made by musicians for musicians and beginners! Download right now and learn to play the piano keyboard on your Phone or Tablet for free!

Our digital Piano app lets you choose sounds from a number of music instruments: from a grand and fortepiano, to the violin, harpsichord, accordion, organ and guitar. Carve out original melodies and record them to play back via different musical instruments. You can also share your musical creations on social media, including Creatubbles, a safe sharing place for children and adults.

You’ll learn various chords and how to read sheet music, taking you on your journey to become a virtual piano player and maestro!

Here’s more:
Enjoy our cool mini games and start playing the piano without any lessons. Perform famous songs by tapping keys under falling tiles in the Magic Tiles game. Improve your sense of timing and tempo by tapping random white and black keys in the Magic Keys.

★★★ Piano app features ★★★
✔ Full 88 key piano keyboard;
✔ Magic Tiles and Magic Keys mini games;
✔ 9 Different piano keyboards and musical instruments: Piano keyboard, Grand Piano, Organ, Harpsichord, Accordion, Electric Guitar, Harp, Cello Pizzicato, Vintage piano;
✔ Single or Dual scrollable keyboard;
✔ Free piano songs;
✔ Popular and classic piano songs;
✔ Piano record feature – record and share your plays;
✔ Piano HD.

About Gismart
Gismart is a team of devoted musicians and developers with real passion for music and everything about it!
Find out more about us: gismart.com
Follow us on https://www.facebook.com/gismartmusic/
Feel free to drop us a line about anything: info@gismart.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *