People Fall Flat On Human
Android Oyun Club

People Fall Flat On Human

Oyun Indir

What a sound? What a party panic? Does somebody fall flat?

Control every part of your human in new simulator – People Fall Flat On Human. Explore amazing worlds. Dangerous caves or underwater? It’s you choice where your human fall flat on the ground. Don’t matter how many times. It’s only matters how many times you get up!

What is inside People Fall Flat On Human? Well:
– 8 amazing worlds of simulations;
– mutiplayer where you can fight friends;
– beautiful hats & skins;
– dozens missions about how funny human can be;
– ragdoll which love to fall flat;
more, more and more…

Have you ever felt better? So, “What will you do if human fall flat on the ground near you?” Every time they fall guys, they stand up & ready for a new challenge!

ATTENTION: the game is made by indies & still under development. We inspired by gang beasts or human fall flat but if there is something common in our games – it’s only an accident. We are always on touch with players to integrate something new. Please, write which level do next? Please contact us on peoplefallgame@yahoo.com

App ID: 670e94bbee

 

People Fall Flat On Human

Ne ses? Ne parti paniği? Biri düz mü düşüyor?

Yeni simülatörde insanınızın her parçasını kontrol edin – İnsanlar İnsana Düz Düşüyor. Harika dünyaları keşfedin. Tehlikeli mağaralar mı yoksa su altı mı? İnsanınızın yere dümdüz düşeceği seçim sizsiniz. Kaç kez önemli değil. Kaç kez kalktığın önemli!

İnsanlar İnsana Düz Düşüyor içinde ne var? İyi:
– 8 harika simülasyon dünyası;
– arkadaşlarla savaşabileceğiniz mutiplayer;
– güzel şapkalar ve görünümler;
– İnsanın ne kadar komik olabileceğiyle ilgili düzinelerce görev;
– düz düşmeyi seven ragdoll;
daha çok, daha çok …

Hiç daha iyi hissettin mi? Öyleyse, “İnsan size yakın yere dümdüz düşerse ne yapacaksınız?” Ne zaman erkekler düşseler, ayağa kalkarlar ve yeni bir mücadeleye hazır olurlar!

DİKKAT: oyun indies tarafından yapılmıştır ve hala geliştirme aşamasındadır. Çete canavarlarından veya insanların düşmesinden ilham aldık, ancak oyunlarımızda ortak bir şey varsa – bu sadece bir kaza. Yeni bir şeyi entegre etmek için oyuncularla her zaman iletişim halindeyiz. Lütfen bir sonraki seviyenin hangisi olduğunu yazın? Lütfen peoplefallgame@yahoo.com adresinden bize ulaşın

Uygulama Kimliği: 670e94bbee

 

İnsanlar Düz Düşüyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *