Old Classic Car Race Simulator
Android Oyun Club

Old Classic Car Race Simulator

Oyun Indir

Old Classic Car Race Simulator

 

Want to live in the past? Want to experience the old classic cars? Want to see old cars in one shot? Want to master the old car driving skills? Want to know how were the old style cars looked like? Want to identify the difference between modern car racing and old car racing? Want to differentiate vintage car driving and new era car driving maneuvers?
If you have all these questions in mind and still don’t know the answers. So you have landed on the right page with perfect car racing game awaits you and that has all the things for you if you are also a savvy old car racer enthusiast.
A well balanced old classic car simulator, with so many old cars for racing, you will get to know the all nitty gritty of old car games; how they looked like, how they evolved from old car race to modern car race with a touch of classics and vintage to give you some extra bit of excitement.
Drive well, drive fast in your favorite old racing cars and grab the number one spot standing on a proud podium to see yourself the winner of the moment. Though you will feel that old style cars along with old style racing cars were not that fast but the exhilaration, elation and joy is same like modern car driving racers.
Game stores offer many types of driving games and car racing games, but there are still gapes where they need to fulfil the passions of old classic car racing games lovers who not only are young and active, they also want to play all sorts of racing games even before they were born.
So this game came up with this idea to grab the attention of classic car racing game lovers and old car racing game lovers. A super-duper car simulator, that pushes you to the limits with a slight touch of vintage car driving feeling that makes you a true race winner.
Best Features: Old Classic Car Race Simulator
• Realistic Old Car Racing Game 2019
• Beautiful and Exciting Car Race Track
• Top & High Quality Simulation Physics
• Drive the Old Cars with Modern Style
• Dynamic & Legendary 3D Classic Cars
• Love your Speedy Vintage Car Driving

 

Eski Klasik Araba Yarışı Simülatörü

 

Geçmişte yaşamak ister misin? Eski klasik arabaları deneyimlemek ister misiniz? Eski arabaları tek seferde görmek ister misiniz? Eski araba kullanma becerilerinde ustalaşmak ister misiniz? Eski tarz arabaların nasıl göründüğünü bilmek ister misiniz? Modern araba yarışı ile eski araba yarışı arasındaki farkı belirlemek ister misiniz? Eski otomobil sürüşünü ve yeni çağ otomobil sürüş manevralarını ayırt etmek ister misiniz?
Aklınızda tüm bu sorular varsa ve hala cevaplarını bilmiyorsanız. Yani, mükemmel bir araba yarışı oyunu ile doğru sayfaya geldiniz ve eğer aynı zamanda bilgili bir eski araba yarış meraklısıysanız, sizin için her şey var.
İyi dengelenmiş bir eski klasik araba simülatörü, yarış için çok sayıda eski araba ile eski araba oyunlarının tüm ayrıntılarını öğreneceksiniz; nasıl göründüklerini, size biraz daha fazla heyecan vermek için eski araba yarışından modern araba yarışına nasıl klasikler ve nostaljik bir dokunuşla evrimleştiklerini.
İyi sürün, en sevdiğiniz eski yarış arabalarında hızlı sürün ve kendinizi o anın galibi olarak görmek için gururlu bir podyumda duran bir numaralı noktayı yakalayın. Eski stil arabaların ve eski stil yarış arabalarının o kadar hızlı olmadığını hissedecek olsanız da, neşe, neşe ve neşe, modern otomobil yarışçıları gibi aynıdır.
Oyun mağazaları birçok türde sürüş oyunu ve araba yarışı oyunu sunar, ancak yalnızca genç ve aktif değil, aynı zamanda her türlü yarış oyununu oynamak isteyen eski klasik araba yarışı oyunları severlerin tutkularını yerine getirmeleri gereken boşluklar vardır. onlar doğmadan önce bile.
Bu yüzden bu oyun, klasik araba yarışı oyunu severlerin ve eski araba yarışı oyunu severlerin dikkatini çekmek için bu fikirle geldi. Sizi gerçek bir yarış galibi yapan hafif bir eski model araba sürüş hissi dokunuşuyla sınırları zorlayan süper kandırılmış bir araba simülatörü.
En İyi Özellikler: Eski Klasik Araba Yarışı Simülatörü
• Gerçekçi Eski Araba Yarışı Oyunu 2019
• Güzel ve Heyecanlı Araba Yarış Pisti
• En İyi ve Yüksek Kaliteli Simülasyon Fiziği
• Eski Arabaları Modern Tarzla Sür
• Dinamik ve Efsanevi 3D Klasik Arabalar
• Hızlı Eski Model Araba Sürmenizi Sevin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *