New Ben Alien Boy Rush - Jungle Escape Run
Android Oyun Club

New Ben Alien Boy Rush – Jungle Escape Run

Oyun Indir
Beklediğiniz oyun burada. Kendini dünyayı diğer kötü uzaylılardan kurtarabilecek birkaç uzaylı formuna dönüştürebilen cesur çocuk Ben ile bir maceraya atılalım. Kuğu ateşine, yükseltmeye ve kullanabileceği daha birçok yabancı forma dönüşebilir.
Bu oyunu oynaması çok kolay olduğu için size tanıdık gelecek. Ama tersine çevirirken de hata yapmayın, çok ilginç engellerle karşılaşacaksınız ve sıkılmadan oynamaya devam edeceksiniz.
Nasıl oynanır :
– Engellerden kaçınmak için sağa ve sola kaydırın
– Atlamak için yukarı kaydırın
– Dönmek için aşağı kaydırın
– Düşmanı vurmak için ekrana iki kez basın
– Size doğru koşan düşmana dikkat edin
İstediğiniz karakteri satın almak için mümkün olduğunca çok para toplayın. Aldığınız yüksek puanları çözün ve arkadaşlarınız, akrabalarınız ve ailenizle oynayın. çünkü bu oyun boş zamanlarında her yerde oynamak güvenlidir. Hadi arkadaş oynayalım ve koşmayı bırakmayalım. Zevk almak !!
The game you are waiting for is here. let’s go on an adventure with Ben the brave boy who can transform himself into several alien forms who can save the earth from other evil aliens. He can transform into swanpfire, upgrade and many more alien forms that he can use.

This game will be familiar to you because it is very easy to play. But make no mistake reversing it, you will get very interesting obstacles and you will continue to play without feeling bored.

How to play :
– Swipe right and left to avoid obstacles
– Scroll up to jump
– Swipe down to roll over
– Press the screen twice to hit the enemy
– Watch out for the enemy that runs towards you

Collect as many coins as possible to buy the character you want. Solve the high scores you have made and play with your friends, relatives and family. because this game is safe to play anywhere during free time. Let’s play friends, and don’t stop running. Enjoy !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *