Android Oyun Club

Mouse Simulator

Oyun Indir

 

 

Oyun Indir

Kendinizi küçük bir kemirgen – fare derisinde hissedin!
– İKİ KONUM. Büyük Orman ve Kır Evi. Ormandaki veya kulübedeki tenha deliğinizde yaşayın. Kır evinde tüm çevikliğinizi göstermeniz, kumaş yüzeylere tırmanmanız, raftan rafa, mobilyadan mobilyaya, gerekli nesneye giderken atlamanız gerekecek.
– EŞ. 10. seviyede, kendine bir çift bulabilirsin. Eşinizle birlikte yürüyün, ruh halini yükseltin ve eşiniz kaynak toplamaya yardımcı olacaktır.
– BEBEK. 20. seviyede bir bebeğiniz olabilir. Besleyin ve ardından bu dünyanın nasıl çalıştığını gösteren bağımsız bir yaşam öğretin. Bundan sonra bir süre seninle kalacak ve sonra kendi ailesini yaratmaya gidecek!
– KAYNAKLARI BULMA, TOPLAMA VE ÇALMA. 19 farklı kaynak. Ormandaki kaynakları toplayın – fındık, çilek, dal, mantar, saman (amanita yemeye çalışmayın). Ya da onları süzme evdeki insanlardan çal – peynir, ekmek, kedi maması, bozuk para, mendil, bozma, oyuncak, yüzük, kağıt, ip … Her şey! Bir fare kapanı XD bile!
– BİNA. 11 farklı yapı. Size farklı bonuslar verecek çeşitli yapıların kaynaklarından işlemek.
– YÜKSELTME VE ONARIM. Yuvayı hem ormanda hem de kır evinde yükseltin, yuvayı onarın, çünkü zamanla çöker!
– GÖREVLER VE GÖREV ZİNCİRLERİ. Görevleri gerçekleştirin ve deneyim kazanın! Yaklaşık 50 farklı görev!
– SAVAŞ. Diğer hayvanlarla veya örümceklerle savaşabilirsiniz. Yırtıcı hayvanlardan kaçının! Yine de, belki bir gün kediyi yenebilirsin!
– CİLTLER. Bazıları sadece sizin için değil, aynı zamanda aileniz için de işe yarayan birçok farklı görünüm. Görünümler size SÜPER bonuslar verir. Örneğin, kedilerle savaşmak için bir hayalet, bir ev faresi veya bir fare-şövalye olabilirsiniz … Gerçek para harcamanıza gerek yoktur, tüm deriler topladığınız normal yiyecekler için satın alınabilir!
– BAŞARILAR VE LİDERLER TABLOSU. “Başarılar” yapın, arkadaşlarınızla rekabet edin, ayrıca “Liderlik Panosu” da vardır, kendinizi geliştirin ve dünyanın en iyi faresinin kim olduğunu gösterin!

Dikkat:
1) Gerçek parayla yapılan tüm satın alımlar, bir uygulamanın kaldırılması veya kaydın silinmesi durumunda otomatik olarak geri yüklenir.
2) Uygulamada bir hata (bug) bulursanız, lütfen bize yazın, hata onaylanırsa banner’ı devre dışı bırakarak teşekkür ederiz.

İyi oyunlar! Saygılarımızla, Avelog Games.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *