motorbike-traffic-drag-racing-i-new-race-game
traffic rider apk

MotorBike: Traffic & Drag Racing I New Race Game

Oyun Indir

 

Oyun Indir

Motosiklet Yarışı Oyunu hala geliştirme aşamasında
Yorumlarınız ve Yorumlarınız bizim için çok önemlidir

Kendinizi en iyi motosiklet oyun uygulamasını deneyimlemeye hazırlayın. Gerçek ses motorlarına sahip 35’ten fazla motosiklet, oynanacak 10 farklı mod ve tamamlanacak 750 seviye. Arkadaşlarınızı Los Angeles, Moskova, İstanbul ve daha fazlasında yarışmaları için çevrimiçi davet edin.

Motoru çalıştırın, gaza basın ve 400 km’lik bir canavarla başa çıkmanın heyecanını yaşayın.
Profesyonel yarışçılarla yarışın. Çeşitli sahneler çekin ve bu gerçek sürüş deneyiminin tadını çıkarın. Ama gardınızı düşürmeyin, çünkü tutuklanacaksınız!

Yeni Drag Yarışı Mücadelesi Modu:
37 Farklı motosiklet, HD grafikler, Gerçekçi Motosiklet Sesleri ve her zamankinden daha fazla Joyful oyun ile gerçekçi motosikletleri mobil cihazınıza getiriyor

Üstün Motosikletler
Motorbike’ın en muhteşem ayrıntılarını size sunmak için modeller üzerinde özenli bir çalışma. Motosikletinizin ihtişamı gözleri şaşırtacak. Tüm haritada motorun ateşleme sesi gürleyecek.

Olağanüstü Haritalar
Üç ortam ile sizin için oyundaki en heyecan verici gerçekçi haritalar; Beş popüler şehirde Günışığı, Gün Batımı ve Gece; Los Angeles, Moskova, İstanbul, Londra ve Paris.

Keyifli Kontroller
Motorbikes, oyununuzun tadını sonuna kadar çıkarmanızı sağlamak için yumuşak kontroller ve incelenmiş hareketlerle sürmek için heyecan verici ve Keyiflidir.

Sayısız Zorluk
Polisin peşinizden koşması, otoyolda Kart toplama, hedef Kombo’ya ulaşma, Hunter’da takip ettiğiniz yarışçıya ulaşma, Otoyolda arabaları sollama, yarışı belirli Zaman ve Mesafede bitirmek için hızlanma gibi çeşitli zorluklar var.

Özellikleri :
750+ Farklı seviye
Real Sound Engine ile 35+ Gerçekçi motosiklet
Yeni Gerçekçi Haritalar; Paris, İstanbul, Moskova, Londra ve Los Angeles
Gün ışığı, gün batımı ve gece farklı ortamlar
Birinci şahıs kamerası
Arkadaşlarla oynamak
10’dan fazla farklı görev

Bisikletinizi alın ve zorluklara hazırlanın.
Şimdi indir !!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *