Mods Hello Neighbor Minecraft
Minecraft APK

Mods Hello Neighbor Minecraft

Oyun Indir
Hello Neighbor Modları, görünmez korku türünde Minecraft eklentileri ile haritalar halinde tasarlanmıştır. Gerçek komşunuz çok şüpheli bir kişidir, pek çok korkunç sır sakladığı kesin. Bu modda garip bir şey yapıyor, evinden çığlıklar ve inlemeler geliyor. Kötü bir rakibin evine girmeli, tuzaklardan kaçınmalı ve tüm sırları ifşa etmelisiniz. Gerçek Merhaba Komşu Minecraft haritası, MCPE eklentisi için bu oyunun bir versiyonudur. Daha ileri gitmek ve yakalanmamak için nesneleri arayın ve toplayın, saklayın, kaçın ve saklayın! Korkular, maceralar ve zor görevler için MCPE Hello Neighbor haritasını indirin. Sinirleri gıdıklayabilir! Gerçek moda yeni araba modelleri, birçok gerçekçi mobilya eklendi. Rakibinizin AI davranışı ve görünümü iyileştirildi. Eklentide yeni tuzaklar ve eski olanlarla düzeltilmiş hatalar eklendi. MCPE için her modumuzda, eklentimizde veya haritamızda Minecraft PE oyununu çeşitlendirmek için bazı ek ücretsiz yazılımlar bulacaksınız. Bu uygulama MC PE’nin resmi bir ürünü değildir. Ayrıca Mojang’a onaylı veya bağlı değildir.
Hello Neighbor Mods are designed into maps with addons for Minecraft in the genre of invisible horror. Your real neighbor is a very suspicious person, for sure he hides many terrible secrets. In this mod he is doing something strange, screams and groans come from his house. You have to enter the house of an evil opponent and avoid traps and reveal all the secrets. Real Hello Neighbor Minecraft map is a remake of this game for MCPE addon. Search and collect objects, hide, run away and hide in order to go further and do not get caught! Download the map for MCPE Hello Neighbor for horrors, adventures and difficult tasks. It can tickle the nerves!

New models of cars, lots of realistic furniture are added to the real mod. Improved AI behavior and appearance of your opponent. Added new traps and fixed bugs with old ones in addon.

In every our mod, addon, or map for MCPE you will find some additional free soft to diversify Minecraft PE playing.
This application is not an official product of MC PE. It is also not approved or not affiliated with Mojang.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *