minion-rush-despicable-me-official-game
Android Oyun Club

Minion Rush: Despicable Me Official Game

Oyun Indir

MİNYONLAR EVRENİNİ TANIYIN

Unutulmaz Çılgın Hırsız ve Minyonlar filmlerinden canlandırılan, canlı grafiklere sahip çarpıcı konumlarla dolu Minyonlarla bir koşu macera oyununa girin.
Gru ve kızların yaşadığı Yerleşim Alanı, Mısır Piramitleri, Minyonların sıkışıp kaldığı Hapishane, her zaman güneşli Freedonia, sürprizlerle dolu Eduardo’nun Evi ve çok daha fazlası!
Her maceranın aşk ve tutkuyla hazırlanmış bir konumu vardır, bu yüzden zorlu engellerden geçerek, muhteşem alanların içinde ve vahşi doğada eğlenceli bir yarışa hazırlanın.
Cesur kovalamacanızı şehirlerde, büyük alışveriş merkezlerinde, yeşil parklarda, partili plajlarda, büyük bir tapınakta yapın – adını siz koyun! Ayrıca, en iyi ücretsiz koşu oyununu oynarken harika bir deneyim yaşamanızı sağlamak için en renkli ve canlı grafiklere sahip olduğunuzdan emin olduk.
Yeterince maceraperestseniz, her yerde gizli gizli bir alan da vardır, ancak onlara ulaşmak için bazı harika koşu becerileri ve hızlı kaydıran akrobasi göstermeniz gerekir!
Her normal oyun güncellemesiyle birlikte gelen Özel Görevlerde her biri sınırlı bir süre için sunulan birçok harika yeni hikayeyi keşfedin! Yeni eğlenceli yarış görevleri ve heyecan verici koşucu oyunu etkinlikleriyle sizi meşgul etmeye söz veriyoruz.
Her aksiyon görevini tamamladıktan sonra toplamanı bekleyen çok sayıda ödül var, bu yüzden koşu ayakkabılarını giy ve hızlıca aksiyona başla!

????

MİNYON STİLİNİZE UYGUN KOSTÜMLERİ TOPLA

Minyonlar giyinmeyi çok seviyor, bu yüzden harika kostüm koleksiyonuna bir göz atın! Çeşitlilik sizi şaşırtacak, bu yüzden ister Sörfçü, sevimli ve ürkek Balerin, siyah takım elbiseli bir Casus, kırmızı ve pembe mükemmel Aşk Tanrısı veya bir Yengeç Dansçısı olarak oynamayı tercih edin, sizi şaşırtacak. Ve bu buzdağının kostümünün sadece görünen kısmı!
Minyonlar asla uyumaz, yeni kostümler yapmaya gelince biz de uyumayız. Oyunun her güncellemesinde hemen hemen her zaman denenecek yeni bir şeyler olmasının nedeni budur!
Her Minion Kostümünün kendi özel becerileri, güçlendirmeleri ve minyonunuzun aşağılık görevlerini yerine getirmesine yardımcı olacak bir stil çizgisi vardır. Hepsini alana kadar kostümleri toplayın!

???? Unutmayın: Minion Rush sadece Despicable Me and Minions filmlerinin tüm eğlencesiyle dolu bir mobil koşucu oyunu değil, aynı zamanda mobil cihazlarda ücretsiz olarak sunulan, tüm basit aksiyon ve çarpıcı grafiklere sahip popüler bir oyundur. bu sonsuz koşu oyununu herkes için eğlenceli hale getiriyor!
________________________________________
Gizlilik Politikası: http://www.gameloft.com/en-gb/privacy-notice
Kullanım Koşulları: http://www.gameloft.com/en-gb/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/en-gb/eula

???? Over 950+ million players have felt the Minion Rush. Now it’s your turn to join one of the most memorably adventurous despicable games around!
???? Illumination, Universal & Gameloft have teamed up to create Minion Rush, an innovative and highly addictive running game for everyone!
???? ???? Ready to test your skills? Then run and jump into this fun new runner game along with the Minions to race and dodge your way through all the famous locations straight from the Despicable Me and Minions movies!

????

ENDLESS RUNNING FUN WITH THE MINIONS

Experience easy to play controls as you run, jump, slide, and dodge obstacles as fast as possible! Have fun clearing out action-packed missions with lots of power-ups and unexpected twists with Gru.
Collect Costumes and run in race challenges as different Minions, including Dave, Carl, Jerry and Mel. Feel the rush running anytime – there are always fun new goals and adventures to fulfill every day with bananas!
Enjoy an award-winning, fan-favorite running game, highly acclaimed by boys and girls of all ages. And there’s plenty of despicable racing fun action for you too!
Pick it up in seconds thanks to easy to play controls and simple endless running. You just have to run, swipe, dash, and jump to keep rolling through this adventure game!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *