my-minecraft-skins-free-skins-premium-mcpe-2020
Minecraft APK

My Minecraft Skins Free Skins Premium MCPE 2020

Oyun Indir

 

Oyun Indir

Minecraft’taki aynı Kaplamalardan sıkıldınız mı?

MyMCSkins ile varsayılan Minecraft görünümünü değiştirmek için 30.000’den fazla ücretsiz görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.

Derilerimizin mağazada bulunan skin paketlerini kıskanacak hiçbir şeyi yok ve bunları satın almak için Minecoin harcamanıza gerek kalmayacak.

Kategoriler

Uygulama 20’den fazla kategoriye sahiptir ve sürekli olarak moda olan veya tüm oyuncular tarafından en çok aranan ve sevilen yeni görünüm paketleri ekliyor. Dış görünüm seçimlerimiz arasında aşağıdaki kategoriler var:

???? 【Yeni, Özel ve Premium】
???? 【Herobrine Görünümleri】
???? 【Animatronic】
???? 【Kamuflaj Görünümleri】
???? 【Çaylak】
???? 【Prenses】
???? 【Karikatür】
✈ 【Kanat】
???? 【Youtuber’lar】
???? 【Boşluk】
???? 【Süper Kahraman】
???? 【Hayvanlar】
???? 【Bebekler】
???? 【Erkekler】
???? 【Kızlar】
???? 【Popüler】
???? 【Yukarı】
???? 【Özel Görünümler】
???? 【Mayo (Tatil)】
???? 【PvP, Enderman ve Daha Fazlası …】

Minecraft Görünümleri

Her kategori veya görünüm paketinde binlerce görünüm bulunur. 5000’den fazla deriye sahip kategoriler var ve diğerleri daha azıyla daha özel, ancak beğendiğiniz görünümü bulacağınızdan emin olun!

Hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için, her görünüm 3B olarak görüntülenir, böylece cildin her ayrıntısını döndürebilir ve görebilirsiniz. Minecraft’ta neye benzemek istediğinize karar verdikten sonra, ne yapmak istediğinize karar vermeniz yeterlidir:

1⃣ Cildi Minecraft’a aktarın.
2⃣ Akıllı telefonunuzun resim galerisine kaydedin.
3⃣ Sık Kullanılanlar bölümüne kaydedin.

MyMCSkins’in Faydaları

✅ Uygulamamız, uygulamada alışveriş yapmak zorunda kalmadan tüm derileri ücretsiz olarak sunar.

✅ Premium Görünümler. Sizin için en iyi ve en seçkin özellikleri seçtik. Minecraft’ta skin satın almak için Minecoin harcamanıza gerek kalmayacağına eminiz.

✅ 3B Görüntüleyici: İndirmeden veya kurmadan önce dış görünümü ayrıntılı olarak görüntüleyebilir ve döndürebilirsiniz.

✅ Sık Kullanılanlar Bölümü. İstediğiniz zaman kullanmak için dış görünüm seçiminizi kaydedin.

✅ Kullanımı kolaydır. 3 tıklama ile Minecraft’taki yeni görünümünüzü sergileyebilirsiniz. Sadece kategoriyi seçin, bakın ve Minecraft PE’ye aktar düğmesine basın.

✅ Yeni kategoriler veya yeni güncellenmiş dış görünüm paketleri ile otomatik bildirimler (dış görünüm kataloğunu güncel tutmak için internet bağlantısı gerektirir).

✅ Multiplatform: Mobil cihazlar ve tabletler için mevcut uygulama.

✅ 24/7/365 teknik destek.

In addition, our mobile application development company for gamers “ElitabApp” is committed to adding those categories and skins that our users request. The update will be almost immediate thanks to our 24/7/365 technical support.

Disclaimer

“My Minecraft Skins (MyMCSkins)” is an unofficial application of Minecraft Pocket Edition. This application is not affiliated in any way with Mojang AB. The Minecraft name, Minecraft brand and assets are the property of Mojang AB or their respective owners. All rights reserved according to https://account.mojang.com/terms.

“My Minecraft Skins (MyMCSkins)” is not a 3d skins editor for Minecraft. It is an app that shows a catalog of categories and aspects of Minecraft to download and import into the game.

Forget the Alex and Steve skins that are installed by default! Try the best premium collections of Minecraft PE (Pocket Edition) skins and skins from 2020. There’s nothing to lose by trying.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *