miami-rope-hero-light-speed-frog-black-ninja-hole-300x300
Android Oyun Club

Miami Rope Hero -Light Speed Frog Black Ninja Hole

Oyun Indir

Miami Rope Hero – SÜPER HALAT KAHRAMANI OLUN VE ZAFER İÇİN SAVAŞ!

Tanrısız Süper Kahraman – Diğer süper kahraman oyunları gibi, gerçek bir süper kahraman olma ve New York şehrini kurtarma şansına sahip olacaksın! Çizgi romanların gümüş çağından kalma bir süper kahraman olarak mobil cihazlar için bu nihai yukarıdan aşağıya atıcı oyununu oynayın, çok sayıda otomatik hırsızlık ve atış içeren açık bir dünya oyunudur. Tek bir oyunda aksiyon, kavga, sürüş ve eğlence unsurları var; Kelimenin tam anlamıyla başlı başına bir dünya! Bu oyun, üçüncü şahıs görünümünde bir kamyon, araba, motosiklet ve uçak vb. Sürebileceğiniz bir şehir simülatörüdür. Dünyayı kurtarmak için süper kahraman yetenekleriyle Dünya’ya gelen ve yine de tüm şehrin korkuları olan bir uzaylı siborg olarak oynarsınız. sen. Şehri Amerika, Çin, Rusya, Meksika, Japonya gibi çeşitli yıldız mafya gangsterlerinden korumanız ve savaşmanız gerekir. Bu aksiyon oyunları, uçma, ip çekme, binadan binaya atlama ve çete yıldızlarını alaşağı etme gibi sokak gösterileri yapalım. New York’ta suç sokakları.
HİKAYE:
Miami bölgesinde suçun en sıcak noktalarında devriye gez. Oyun, görevleri tamamlamanız ve şehri Çin mahallesi sokaklarında ve vegas gibi diğer çete topraklarında mafya günahkarlarından kurtarmanız gereken tamamen zorlu ve açık bir dünya ortamına sahiptir. Büyük suç hırsızlığı macerasına hazır mısınız? Soymaya, öldürmeye, ateş etmeye ve savaşmaya hazır olun! Suçluluğa karşı savaşın, tüm süper arabaları ve bisikletleri alın. Karakter araba çalıyor, polislerden kaçıyor, sokaklarda yarışıyor ve diğer çeteleri vuruyor.

BECERİLER:
Düşman mafya suç çetelerinizle savaşmak için duvara tırmanın ve binanın çatısına gizlice atlayın. Bu ücretsiz açık dünya oyununda büyük şehri keşfedin, süper arabaları çalın ve sürün, silahlardan ateş edin ve daha fazlasını yapın! Bu suç şehri süper aksiyon oyununda suç mafyasına karşı savaşabilecek tek umut sensin. Süper bir ip alın ve sizi öldürmeye gelen büyük savaş suçlularıyla savaşın. Bu Miami suç şehri aksiyon oyununda gerçek süper kahramansınız, bir süper halat kahramanı olarak göreviniz, her gangsterde tehdit oluşturmak ve suç simülatörü Miami aksiyon oyununda süper çarpıcı bir Miami sokak dövüşçüsü halat kahramanı olarak mafyanın efendisi.

SÜPER GÜÇLER:
Özel gerçek güçleriniz var. Gözlerinizden tehlikeli lazer ışını fırlatın. Bir binaya bir ip at ve binanın tepesine tırman. Bacaklarınız çok güçlü, bu yüzden onları küçümsemeyin. Gangsteri ağır yumruk ve süper tekme ile atın. Fütüristik süper güçlerinizi kullanarak suç dünyasını fethetmeli ve bu Suç Simülatörü Miami Halatının yeni patronu unvanına sahip olmalısınız.

Daha ne? Bu oyunda, China Town’ın sesli şehrinde açık dünya sokak Yarışı, Sokak Sürüşü, Atış, Sokak Dövüşü ve Sokak Hırsızlığı Suç Simülatörü bulunmaktadır. Gerçek Araba, Para, Taşıt Çalmak ve Çatıda uçmaktır.

Çetelerle ve saldırgan kesimlerle dolu suç şehrini keşfedin. Bir adalet standardı olarak vatandaşın umudu olun veya şehre yeni bir kıyamet şövalyesi olarak gelin. Bir adalet standardı olarak vatandaşın umudu olun veya şehre yeni bir kıyamet şövalyesi olarak gelin. Ayrıca bir mağazadan görevleri tamamlamanıza ve şehri tüm mafya günahkarlarından kurtarmanıza yardımcı olacak birçok şey satın alabilirsiniz.
Ahlaksız şehrin sokaklarında öfkenizi serbest bırakın! En popüler ve başarılı süper kahramanlardan biri.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *