bitkiler ve zombiler

Merge Plants: Zombie Defense

            Oyun Indir
Zombie Defense ve Merge Plants Idle oyununun büyük bir hayranı mısınız? Cevabınız evet ise, lütfen zombilerin yüzmesi bu sevimli bahçeyi yok etmek üzereyken kötü bitkileri yetiştirmeye hazırlanın. Uyarı! Zombiler beyin bağımlısıdır. Göreviniz bu komik canavarlara karşı savunmak ve savaşmak. ???? Ekinlerinizi birleştirin. Açgözlü zombilerle yüzleşirken, yeni mahsullerin kilidini açmak için onları birleştirerek çeşitli bitkilerle bir takım kurabilirsiniz. Saldırıları güçlendirmeyi, düşmanlar kapınızı kırmadan önce ekme süresini hızlandırmayı unutmayın. ???? Evinizi koruyun. Devasa zombi dizisiyle savaşmak için nasıl strateji planladığınıza dikkat edin. Evinize girene kadar asla pes etmeyecekler! Olabildiğince hızlı tohum yetiştirmelisin! Oynaması eğlenceli, kontrolü kolay. Zaman dışında hiçbir şey ödemenize gerek yok. Evet, bu boşta bir birleştirme oyunudur, herkes uyurken bile zengin sonuçlar alabilir. ????Nasıl oynanır: • Mahsul yetiştirmek için toprak arazilerinin kilidini açın. • Yeni bir güçlü tesis oluşturmak için bitkileri aynı seviyede birleştirin • Zombilere saldırmak için bitkileri taktiksel olarak hareket ettirin • Bitkilerin gücünü ve saldırı hızını artırmak için Süper Güçlendirme kullanın • Bitiş çizgisine ulaşmadan önce zombileri vurun.
Are you a big fan of Zombie Defense and Merge Plants Idle game? If yes, please get ready to grow the badass plants as a swam of Zombies is about to destroy this lovely garden. Warning! Zombies are addicted to brains. Your mission is to defend and fight against these hilarious monsters.

????Merge your crops.
Facing the greedy zombies, you can build a squad with various plants by merging them to unlock new crops. Don’t forget to power up attacks, speed up planting time before the enemies break down your door.

????Defend your home.
Be careful how you plan a strategy to combat the massive array of zombies. They will never give up until getting into your house! You need to grow seeds as fast as you can!

????Fun to play, simple to control.
Don’t need to pay anything except time. Yes, this is an idle merge game, everyone can get rich results even while sleeping.

????How to play:
• Unlock soil plots to grow crops.
• Merge plants at the same level to create a new powerful plant
• Tactically move plants to attack zombies
• Use Super Boost to increase the power and attack speed of plants
• Shoot the zombies all down before they reach the finish line.

 

bitkileri zombilere karşı birleştirmek, çiçekleri birleştirmek, bitkileri birleştirmek: zombi savunması, çiçekleri zombilere karşı birleştirmek, çiçekler vs zombi birleştirmek indir, bitkileri zombilere karşı birleştirmek, çiçek seviyesini 60 birleştir, çiçekler uygulamasını birleştir,

merge plants vs zombies,

merge flowers,

merge plants: zombie defence ,

merge flowers vs zombies ,

merge flowers vs zombies download,

merge plants vs zombies ,

merge flowers level 60,

merge flowers app,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *