lords mobile mod apk

Lords Mobile: Kingdom Wars

GERÇEK bir dövüşe hazır mısınız?

Gerçek İmparator düştü. Gerçek bir kahramana, Krallıkları birleştirebilecek gerçek bir Lord’a ihtiyacımız var. Cücelerden ve deniz kızlarından kara elflere ve steampunk robotlara kadar çeşitli geçmişlerden kahramanları toplayın ve ordunuzu bu büyülü dünyada bir araya getirin! İmparatorluğunuzu kurmak için savaşın ve fethedin!

[Oyun özellikleri]:

▶ ▶ Kendi Krallığınızı Kurun ◀◀
Binaları yükseltin, araştırma yapın, birliklerinizi eğitin, Kahramanlarınızı seviyelendirin ve Krallığınızın gelişmesine önderlik edin!

▶ ▶ Birlik Oluşumlarını Kullanın ◀◀
4 farklı birlik türü ve seçim yapabileceğiniz 6 farklı birlik oluşumu! Kadrolarınızı planlayın, karşı sistemden yararlanın ve birliklerinizi doğru Kahramanlarla eşleştirin! Düşmanlarınızı yenmek için stratejinizi mükemmelleştirin!

▶ ▶ Güçlü Kahramanlar Bekliyor ◀◀
RPG tarzı bir seferde savaşmak için 5 Kahramandan oluşan güçlü bir ekip oluşturun! Savaş generalleri olarak krallığınızı zafere götürmelerine izin verin!

▶ ▶ İttifaklar Oluşturun ◀◀
Müttefiklerinizle birlikte savaşmak için bir loncaya katılın! Çeşitli heyecan verici olayları fethetmek için birlikte savaşa katılın: Lonca Savaşları, Kingdom Versus Kingdom savaşları, Battle Royals, Wonder Wars, Darknest İstilaları ve çok daha fazlası!

▶ ▶ Global Oyuncularla Çevrimiçi Clash ◀◀
Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla dövüşün ve önünüze çıkanları yenin! Tahtı ele geçirin ve her şeye hükmedin!

▶ ▶ Animasyonlu Savaşlar ◀◀
Ordularınız güzel 3D grafiklerle çarpışırken savaşın heyecanını yaşayın! Kahramanlarınızın becerilerini açığa çıkarırken ve mistik güçlerinden yararlanmalarını izleyin!

=== Bilgi ===
Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/LordsMobile
Instagram: https://www.instagram.com/lordsmobile
YouTube: https://www.youtube.com/LordsMobile

Not: Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gerekir.

Müşteri Hizmetleri: help.lordsmobile.android@igg.com

[Uygulama İzni]
Lollipop (OS 5.1.1) veya daha eski sürümleri çalıştıran cihazlar, oyun verilerini harici depolamaya kaydetmek için aşağıdakileri etkinleştirebilir.
– WRITE_EXTERNAL_STORAGE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *