jurassic-survival-island-dinosaurs-craft-300x300
Android Oyun Club

Jurassic Survival Island: Dinosaurs & Craft

Oyun Indir

En yeni sürüm 2018!

Dinozor oyunlarını sever misin? Gerçek bir avcı olmak ister misin? Hadi gidelim!

Dinozor oyunları | Juegos de dinosaurios 🦎
Bu, dinozorlarla yeni bir hayatta kalma aracıdır. Eğlenceli ve çok tehlikeli olan bu fantastik yaratıklarla mahalledeki adada yaşayacaksınız! Sonuç olarak, ana hedefinizin hayatta kalmak olduğu okyanustaki üç adada çok sayıda zanaat ve savaş alacaksınız!

Hayatta kalma oyunları | Juegos de Supervencia 🗡️
Hayatta kalmak göründüğü kadar basit değil. Silah üretmeniz, yiyecek aramanız, bir barınak inşa etmeniz gerekiyor … Temel hedefiniz oldukça basit – okyanustaki adada hayatta kalın. Ada çok çeşitli hayati kaynaklar ve malzemeler sunar: ağaçlardan odunları kendi ellerinizle dövün, taşları toplayın ve silahlar yapın.

Dino avcısı | Juegos de caza 🏹
Dikkatli olun, çünkü sadece ormanda avlanmıyorsunuz, aynı zamanda avlanıyorsunuz. Ejderha olarak da adlandırılan dinozorların yaşadığı, tehlikeli ve nefes kesici tropik bölgedir. Juegos de caza bedava!

Jurassic | Dinozorları evcilleştirin 🦖
Artık sadece dinozorları avlayamaz, aynı zamanda onları evcilleştirebilirsiniz. Onları et ve çilekle besleyin. Evcil hayvanınız sizi diğer canavarlarla tehlikeli bir savaşta koruyabilir. Öyleyse ne bekliyorsunuz? İlk dino’nuzu evcilleştirin! Beslemeyi ve onunla ilgilenmeyi unutmayın! Juegos de dinosaurios bedava!

Jurassic | Kendi ejderhanı yetiştir 🐉
Ejderhanın gerçek bir avcı! Koşabilir ve saldırabilir, gökyüzünde uçabilir ve sessizce yürüyebilir. Dinozorları avlayın ve en iyi arkadaşınız adada size yardımcı olmak için her zaman orada olacak!

Okyanustaki adada hayatta kalın | Isla 🏝️
Mini kitabınızda, derginizde ve haritanızda çeşitli görevleri yerine getirirken para ve altın kazanabilir, bu da herhangi bir kaynak veya gerçek nesneyi satın almanızı sağlar. Kahramanınızı yükseltmek için kaynakları kullanın!

Hediyeler ve ikramiyeler | Isla 🎁
Okyanustaki bu adada hayatta kalmak için pek çok fırsat var – bonusları toplayın ve kahramanınızı yükseltmek için kullanın! En iyi hayatta kalma oyunlarından biri sizi bekliyor!

Survival Craft | Supervivencia ⚒️
Bir sığınak inşa etmek için kaynaklar ve silahlar üretin. İstediğiniz herhangi bir silahı yapabilirsiniz – mızrak, yay ve ok vb. Kendinizi korumak için bir ev inşa edin. En iyi hayatta kalma aracı burada! Okyanusta hayatta kalmaya çalışın! Ücretsiz dinozor oyunlarının tadını çıkarın! Ücretsiz Juegos de Supervencia!

Sonuç olarak:
Dino avcısı / terbiyecisi. Yumurta ve kristalleri toplayın, en uygun dinozorları ve hatta ejderhaları üretin. Seni sevecek ve koruyacaklar
Dünyayı aç. Antik toprakları dinozorlarla keşfedin ve derin gizli yerleri keşfedin. Ama dikkat et! Dünya tehlikelerle dolu!
Yüksek çözünürlüklü grafikler
Jurassic. Tyrannosaurus, stegosaurus, pteranodon, mamut ve diğerlerinden çok çeşitli türler vardır.
Zanaat ve inşa
Birinci ve üçüncü kişi görünümü

İpuçları:
Dinozor yumurtalarını, ölü dinolu sıcak noktalardan veya altın ve kristal yumurtaların açılması sırasında alabilirsiniz.
Ejderha yumurtaları diğer kristal yumurtalardan elde edilebilir
Kristal yumurtalar adadaki manşonlarda bulunabilir veya çeşitli canlı etkinlikler, çevrimdışı görevler ve maliyetler için elde edilebilir.

🏝️ Piksel Modu ekledik! Artık piksel dünyasında hayatta kalabilirsiniz! Piksel hayvanlar zaten burada! Cape Lion’ınız sizi bekliyor!

🏝️ Bu, gelmiş geçmiş en iyi hayatta kalma oyunlarından ve dinozor oyunlarından biridir! Yeni Piksel Modu oynayın! Kendi pix dino’nuzu büyütün!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *