Android Oyun Club

Jungle Adventures

Oyun Indir

Güneşli güzel bir günde Addu ve kız arkadaşı birlikte elma yiyor ve hayattan zevk alıyorlardı ve birden derin ormandan kötü bir canavar birdenbire ortaya çıktı. O kötü canavar, Addu’nun kız arkadaşını yakaladı ve derin ormana kaçtı. Addu, canavarı yenerek kız arkadaşını kurtarmak ve ona bir ders vermek için bir maceraya atılıyor.

Addu’nun kız arkadaşını geri getirmek için yardımına ihtiyacı var. Derin ormanda koşun ve atlayın, tuzaklardan kaçının ve yolunuzdaki tüm düşmanları temizleyin ve tüm patronları yenin.

Özellikleri :
+ Klasik oyun
+ Basit ama güzel grafikler
+ Kolay ve sezgisel kontroller
+ Çift zıplama yeteneği
+ 80’den fazla benzersiz seviye
+ Tonlarca inanılmaz patron savaşı
+ Her yaş için uygundur

Yolda karşılaştığınız farklı karakter türleriyle büyülü bir gizem dünyasını keşfedin, bazıları arkadaş canlısıdır, diğerleri sizi avlamak için hiçbir şeyden vazgeçmez. Bu inanılmaz macera oyununda görevinizi tamamlamak için karşılaşacağınız yaratıkların istifinde hayatta kalmaya çalışın.

Seviyeleri tamamladıkça ve meyve topladıkça, Jinnie, üçlü atlama ve daha fazlası gibi oyun içi mağazada yükseltilebilen veya satın alınabilen güçlendiricilerle daha da güçlü olabilirsiniz!

Bu macera oyununda, oynamak için beş farklı karakter arasından seçim yapın. Sizi yok etmek için güçlü saldırıları olan benzersiz patronlarla yüzleşin, bu yüzden inanılmaz ve zorlu bir deneyim sundukları için onlarla yüzleşirken dikkatli olun.

Sizi benzersiz ve eğlence dolu bir maceraya götüren bu efsanevi ücretsiz platform oyununu indirin. Jungle Adventures, en iyi macera oyunları arasında yer alır ve herkesin alması ve oynamaya başlaması çok kolaydır.

Bir Buz Devri dünyasını keşfedin ve Jungle Adventures’daki gizemleri keşfedin! Minyonları tarafından kovalanırken tehlikeli canavarlardan kaç. Güzel oyun dünyasının özgürlüğünü keşfetmeniz için süper bir maceradayken!

Eğlence dolu bir deneyim yaşamak için Macera Kaçışına çıkın! Birçok arkadaş ve korkunç düşmanla dolu bir Macera kasabasında. Çeşitli orman platformlarına atlayın ve bu inanılmaz dünyada Tarzan olun!

İnanılmaz Jungle Adventures yolculuğunuza başlayın ve bu ormanın Tarzanı olun!

Yardıma ihtiyacınız olursa [email protected] adresinden bize ulaşın!

Haberleri ve güncellemeleri almak için bizi takip edin:
https://www.facebook.com/RenderedIdeas/

https://www.instagram.com/renderedideas/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *