Hungry Shark World
hungry shark apk

Hungry Shark World

Oyun Indir
*** Köpekbalıkları, Hungry Shark Evolution’ın daha büyük ve daha kötü devamı ile geri döndü! *** Bir beslenme çılgınlığı içinde bir köpekbalığını kontrol edin ve ısırık büyüklüğünde balıklardan kuşlara, lezzetli balinalara ve farkında olmayan insanlara kadar her şeyi yiyerek birçok okyanusta yemek yiyin! *** Bu oyun yalnızca Android 5.0 veya sonraki sürümlerde çalışan cihazlarla uyumludur *** Shark Week’in resmi oyunu, her hafta Shark Week’miş gibi yaşayın! 33 KÖPEK TÜRÜ En ikonik okyanus avcısı Büyük Beyaz da dahil olmak üzere 8 farklı boyuttaki çeşitli köpekbalıkları arasından seçim yapın! BÜYÜK AÇIK DÜNYALAR Yemyeşil Pasifik Adaları’nı, donmuş Arktik Okyanusu’nu, egzotik Arap Denizi’ni ve şimdi de taze, dikkatsiz kurbanlarla dolu canlı bir şehir bölgesi olan Güney Çin Denizi’ni keşfedin! GÖZLERİNİZ İÇİN ŞÖLEN Sudan başka her şeyi havaya uçuracak çarpıcı konsol kalitesinde 3B grafiklerde beslenme çılgınlığını yaşayın! MACARININ HAYATTA KALMASI Yüzlerce lezzetli ve tehlikeli yaratıkla dolu sularda yiyor ya da yeniyor… Balinalar, denizaltılar ve gezgin yerliler DİKKAT! KÖPEK BALIĞI Daha sert ısırmak, daha hızlı yüzmek ve daha da aç büyümek için köpek balığınızın seviyesini yükseltin ve çene benzeri aletleri donatın! Kulaklıklar, şemsiyeler ve acayip bir jetpack olmadan hiçbir köpekbalığı tamamlanmış sayılmaz! SÜPER CİLTLER Avcılarınızı benzersiz görünümlerle özelleştirin! Bu harika görünümler sadece içinizdeki köpekbalığınızın kişiliğini açığa çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda istatistiklerinizi en üst düzeye çıkarır! MANİK MİSYONLAR VE KÖTÜ BOSSLAR Yüksek puanlı zorluklar, av avları ve epik patron dövüşleri dahil 20’den fazla farklı görev türünü üstlenin! YARARLI HAZIR HAYVANLAR Yavru köpek balıkları, balinalar, ahtapot ve hatta kel kartal, sağlığı, puanı ve daha fazlasını artırmak için özel yeteneklerle yardımcı olmaktan mutluluk duyar! MUHTEŞEM YEMEK FIRSATI Köpekbalığınızın avcı potansiyelini açığa çıkarın: SuperSize modu, aceleler, patlama, hipnoz ve daha fazlası! SÖNDÜRME MODU Dünyayı yakın yıkımdan kurtarmak için uçurumdan yükselin. Meydan okumaya başlayın! Apex köpekbalığı yeteneklerini etkinleştirin ve okyanusta saldırın. Google Play Liderler ve Başarılar etkinleştirildi. İlerlemenizi GP cihazlarınız arasında senkronize etmek için Facebook’u kullanın. Hungry Shark World, daha fazlası için geri gelmenizi sağlamak için yeni özellikler, içerikler ve zorluklarla düzenli olarak güncellenir! Bu uygulama, yükseltmeler ve aksesuarlar için harcanabilecek Mücevher ve Altın para birimi satın almanızı sağlayan Uygulama İçi Satın Alımları içerir. Mücevherler, Altınlar ve İnciler oyunda satın alma gerektirmeden de toplanabilir. Bu oyun reklam içeriyor. Herhangi bir satın alma yaparsanız reklam devre dışı bırakılır. Bu oyun, daha hızlı ilerleme ve özel içeriğe erişim fırsatı sağlayan bir abonelik içerir! Abonelik satın almayı seçmezseniz, Hungry Shark World’ü ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
***The Sharks are back in the bigger and badder sequel to Hungry Shark Evolution!***
Control a shark in a feeding frenzy and eat your way through many oceans feasting on everything from bite-size fish and birds to tasty whales and unwitting humans!
***This game is only compatible with devices running on Android 5.0 or above***

Official game for Shark Week, live every week like it’s Shark Week!

33 SPECIES OF SHARKS
Choose from a range of sharks in 8 different size tiers, including the most iconic ocean predator: the Great White!

HUGE OPEN WORLDS
Explore the lush Pacific Islands, frozen Arctic Ocean, exotic Arabian Sea, and now the South China Sea, a vibrant urban destination full of fresh, unwary victims!

FEAST FOR YOUR EYES
Experience the feeding frenzy in stunning console quality 3D graphics that will blow everything else out of the water!

SURVIVAL OF THE HUNGRIEST
It’s eat or be eaten in waters packed with 100s of delicious and dangerous creatures… Whales, submarines and wandering locals BEWARE!

SMASHING SHARK SWAG
Level up your shark and equip jawsome gadgets to bite harder, swim faster and grow even hungrier! No shark is complete without headphones, umbrella and a freakin’ jetpack!

SUPER SKINS
Customize your predators with unique skins! These rockin’ looks not only release your inner shark’s personality but also maximise your stats!

MANIC MISSIONS & BADASS BOSSES
Take on more than 20 different types of mission including high score challenges, prey hunts and epic boss fights!

HELPFUL PREDATORY PETS
Baby sharks, whales, an octopus, and even a bald eagle are happy to help with special abilities to increase health, score and more!

SUPERSIZED MEAL DEAL
Unleash your shark’s predator potential: SuperSize mode, rushes, explosion, hypnosis and more!

EXTINCTION MODE
Ascend from the abyss to save the world from imminent destruction. Rise up to the challenge! Activate Apex sharks abilities and rampage through the ocean.

Google Play Leaderboards and Achievements enabled.
Use Facebook to synchronise your progress across your GP devices.
Hungry Shark World is regularly updated with new features, content and challenges to keep you coming back for more!
This app contains In-App Purchases which allow you to buy Gems and Gold currency which can be spent on upgrades and accessories. Gems, Gold and Pearls can also be collected in game without requiring purchases.
This game contains advertising. Advertising is disabled if you make any purchase.
This game contains a subscription which allow to get an opportunity to progress faster and access exclusive content! If you don’t choose to purchase subscription, you can simply continue using Hungry Shark World for free.

Like the game on Facebook for the latest news: www.facebook.com/HungryShark
Follow us on Twitter @Hungry_Shark
Instagram @hungryshark
Or Youtube: http://youtube.com/FutureGamesOfLondon
And join our community!
Facebook http://facebook.com/UbisoftMobileGames
Twitter http://twitter.com/ubisoftmobile
Youtube http://youtube.com/user/Ubisoft

Any Feedback? Contact: http://support.ubi.com
Need support? Contact: http://support.ubi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *