Home Defense - Zombie Siege
bitkiler ve zombiler

Home Defense – Zombie Siege

Oyun Indir
Çeşitli canavarlardan oluşan bir ekip kurmaya hazır mısınız? Evinizi şan için savunmak için güçlü canavarları çağırın! NASIL OYNANIR: 1 – Canavarları almak için yumurtalara dokunun. 2 – Güçlü olmak için canavarları birleştirin. 3 – Canavar takımınızı oluşturun. 4 – Canavar takımınızı yükseltin. 5 – Evi savunmak için zombileri öldür. OYUN ÖZELLİKLERİ: ★ BOŞTA SAVAŞ Canavar takımınızı zombilerle Otomatik savaşa katılmaya gönderin. Çevrimdışıyken bile, siz canavarlar hala sizin için savaşıyorsunuz. Rahat ve basit oyun. ★ Açılacak 100’den Fazla Canavar Belirli becerilere sahip farklı gruplarda 100’den fazla canavar. Kendi canavarlarınızı edinin ve istediğiniz gibi yükseltin. ★ Etkinlik Her hafta farklı etkinlikler. Her hafta birkaç yeni canavar. Her hafta özel ödüller toplayın. ★ 1000 + Zorlu Aşamalar Zengin beceriler, sonsuz zorluklar. Sürekli bir zombi dalgasına karşı savaşarak harika ödüller kazanın. ★ Canavar Arama Daha yüksek seviyeli canavarları ücretsiz edinin. Canavarlarınızın daha fazla zombi öldürmesini sağlayın. ★ Misyon Her gün görevleri tamamlayın. Her gün ödüller toplayın. Burası huzurlu bir ev. Bir gün burada korkunç zombiler saldırdı. Burada bir kahraman olarak, onları vurup yenmek için güçlü bir canavar ordusu oluşturmanız gerekiyor. Bu oyunda, çeşitli canavarları besleyeceksiniz, farklı becerilere sahipler ve yükseltmeye devam edebilirsiniz. Hepsi hayatta kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış sayısız benzersiz beceri kombinasyonu oluşturmanın tadını çıkarabilirsiniz. Zaman dışında hiçbir şey ödemenize gerek yok, evet bu boşta kalan bir oyundur, çevrimdışı olsanız bile zengin sonuçlar da alabilirsiniz. Acımasız zombilerle yüzleşirken, çeşitli canavarlarla bir takım kurabilir, canavarların ve dövüş pozisyonlarının kombinasyonunu makul bir şekilde düzenlemek için zihninizi ve stratejinizi kullanabilir ve sevimli evinizi koruyabilirsiniz. Asla bitmeyen düşmanlar asla pes etmeyecek ve stratejinizi kullanacak, takımınızı dünyanın en güçlüsü yapmak için önemli kararlar almayacak. Boşta ve kule savunma oyunlarını seviyorsanız, bu nedensel ev savunma oyunundan keyif alacaksınız. Home Defense oynaması kolay ama zorlu bir oyundur, boşta kalan oyunumuzun her bölümünden yararlanın, süper ev savunucusu olacaksınız. Ve boşta oyunumuz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, korkmayın ve tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin, siz ve tüm boşta kalan oyuncular için özel bir discord sunucumuz var.
Ready to build a team with varieties of monsters?

Call up powerful monsters to defend your home for glory!

HOW TO PLAY:

1 – Tap eggs to get monsters.
2 – Merge monsters to be powerful.
3 – Build your monster team.
4 – Upgrade your monster team.
5 – Kill zombies to defend home.

GAME FEATURES:

★ IDLE BATTLE
Send your monster team to join the Auto-battle with zombies.
Even when offline, you monsters are still fighting for you.
Casual and simple gameplay.

★ More Than 100 Monsters to Unlock
100+ monsters in different factions with specific skills.
Obtain your own monsters and upgrade them as you want.

★ Activity
Different activities every week.
Several new monsters every week.
Collect special rewards every week.

★1000+ Challenging Stages
Rich skills, endless challenges.
Fight against a continual wave of zombies, winning awesome prizes.

★Monster Search
Get higher level monsters for free.
Make your monsters kill more zombies.

★ Mission
Complete missions every day.
Collect rewards every day.

This is a peaceful home. One day, terrible zombies attacked here. As a hero here, you need to form a powerful monster army to shoot and defeat them.
In this game, you will nurture a variety of monsters, they have different skills, and can continue to upgrade. You can enjoy creating countless unique skill combinations, all of which are designed to help you survive.
You don’t need to pay anything except time, yes, this is an idle game, even if you are offline, you can also get rich results.
Facing the ruthless zombies, you can build a team with various monsters, use your mind and strategy to reasonably arrange the combination of monsters and fighting positions, and protect your lovely home.
The never-ending enemies will never give up, and use your strategy, make important decisions to make your team into the most powerful in the world.
If you like idle and tower defense games, you’ll enjoy this causal home defense game.
Home Defense is an easy-to-play but challenging game, take advantage of each part of our idle game, you will be the super home defender.
And if you have any question about our idle game, don’t be afraid and contact us with all your questions, we have a special discord server for you and all idle players.

plants vs zombies free online,

plants vs zombies free download full version ,

plants vs zombies 2 free download ,

plants vs zombies free download for pc full version no trial,

plants vs zombies free download full version popcap games,

plants vs zombies 2 online,

plants vs zombies 2 download,

plants vs zombies,

bitkiler vs zombiler ücretsiz çevrimiçi, bitkiler vs zombies ücretsiz indir tam sürüm, bitkiler vs zombiler 2 bedava indir, bitkiler vs zombiler pc için ücretsiz indir tam sürüm deneme yok, bitkiler vs zombies bedava indir tam sürüm popcap oyunları, bitkiler vs zombiler 2 çevrimiçi, bitkiler vs zombiler 2 indir, bitkiler zombilere karşı,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *