Heroes Alien Force Fight Ultimate Earth Battle War
Android Oyun Club

Heroes Alien Force Fight Ultimate Earth Battle War

Oyun Indir
Heroes Alien Force Fight Ultimate Earth Battle War’a başlayın, gücüyle tüm düşmanları yenip yenebilecek dünyanın en iyisi. Artık kazanmak için birçok iyi rakiple savaşabilirsiniz. Sonsuz Kaynayan bir düello başlatın Bağlanabilir, dokunabilir, savaşabilirsiniz. Kendinizi nasıl yeneceğinizi öğrenin. Akıllı rakipleri yenmek için nihai gücünüzü kullanın.

Aksiyon dolu uzaylı yıldızda yeteneklerinizi kanıtlayın. Ya da engelleri aşmak için xlr8 hız iksiri kullanarak hızı artırın ve On Muhafız’ın gücü olan insanlar gibi zorlu uzaylı düşmanların üstesinden gelin!
Teknikleri tüm mma ile savaşın ve KO haline getirin. Çanları dinlersiniz, o zaman süper kahraman savaşlarının başladığını bilirsiniz, rakiplerinizden korkarsınız ve önemli sokak dövüş tekniklerini, mma anahtarlarını takip edin, gücünüz olduğunu hissedin Bu savaş simülasyonu rakibinizi yenmek için inanılmaz numaralar yapar.

Basit dokunma ve kaydırma kontrolleri, harekete geçmeyi kolaylaştırır. Ancak hızlı savaşlar ve çeşitli düşman saldırıları, hem tepki sürenizi hem de dövüş stratejinizi zorlayacaktır. Uzaylı yeteneklerini daha hızlı, daha güçlü ve daha güçlü olacak şekilde yükseltmek için ekipman toplayın. Yüksek puanınızı geçip geçemeyeceğinizi görmek için benzersiz yeteneklerini kullanın!

Kahramanlar Alien Force Ultimate Earth Battle War’a Karşı Özellikler:

– İnanılmaz 3D grafikler. Gerçekten kavga ettiklerini düşüneceksin!
– X dokunmatik yüzey kontrolü, üçgenler, kareler ve daireler
– 8’den fazla kahraman savaşı bekliyor!
– HD ses efektleri, hangi efektleri göreceksiniz!
– İnanılmaz kombinasyonlar, bu dövüş oyununda en iyisi olacaksın!
– Oyunda ondan fazla savaş sahnesi

Şimdi İndirin !! Kahramanlar Alien Force Ultimate Earth Battle War ile mücadele edin.

 

Start the Heroes Alien Force Fight Ultimate Earth Battle War, the best in the world that can defeat and defeat all enemies with his power. Now you can fight with many good opponents to win. Infinite Start a boiling duel You can connect, tap, fight. Learn how to overcome yourself. Use your ultimate to defeat smart opponents.

Prove your skills in the action-packed alien star. Or increase speed by using xlr8 speed potion to cross obstacles and overcome difficult alien enemies as humans, the power of the Ten Guardians!
Make the tecniques fight all the mma and become a KO. You listen to the bells then you will know that the superhero battles have begun, feel afraid of your competitors and follow the important street fighting techniques, mma keys, feel that You have power in This battle simulation does incredible tricks to defeat your opponent.

Simple touch and swipe controls make it easy to jump into action. But fast battles and a variety of enemy attacks will challenge both your response time and your fighting strategy. Gather equipment to upgrade alien abilities to be faster, stronger and stronger. Use their unique abilities to see if you can beat your high score!

Features Heroes Alien Force Fight Ultimate Earth Battle War:

– Amazing 3D graphics. You will think that they actually fight!
– X touchpad control, triangles, squares and circles
– More than 8 heroes are waiting for battle!
– HD sound effects, you’ll see what effects!
– Incredible combos, you will be the best in this fighting game!
– More than ten battle scenes in the game

Download now !! Heroes Alien Force Fight Ultimate Earth Battle War.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *