Hero Alien Force Arena Attack Mega Transform War
Android Oyun Club

Hero Alien Force Arena Attack Mega Transform War

         Oyun Indir
Hero Alien Force Arena Attack Mega Transform War, kötü uzaylı istilası planlarına karşı savaştığınız 3 boyutlu bir dövüş oyunudur. Dünya projektörü olarak bilinen bir çocuk kahraman olmak Sokak kavgalarında
Uzaylıların kurtarma görevine başlayın İnsanları koruyan uzaylı bir kahramanla En iyisi olmak için çeşitli aşamalarda savaşabilir ve meydan okuyabilirsiniz. Ben, onları durdurmak için uzaylıların gücünü kullanmalı. Hafif bir dokunuşla saldırabilir veya savunabilirsiniz, ancak her biri kendi saldırı stiline sahip sınırsız sayıda düşman robotu kullanabilirsiniz.
Güçlendirin ve savaşta güçlü uzaylıların gücünü açığa çıkarın! Size savaşta avantaj sağlayacak özel yeteneklerin kilidini açmak için yükseltin. Üç uzaylıdan oluşan takımınızı seçin ve gerçek zamanlı savaşlarda rakiplerinizi yenmek için güçlerini stratejik olarak kullanın!
Hero Alien Force Arena Attack Mega Transform War Özellikleri:
– Farklı durum türleri
– Oyunun galibi bonuslar ve birçok özel şey alır.
– Yüksek çözünürlüklü grafikler ve mükemmel 3D grafikler
– Mükemmel oyun kontrolü
Bir sonraki kahraman olmaya hazır mısınız?
Hero Alien Force Arena Attack Mega Transform War is a 3D fighting game where you fight against the evil alien invasion plans. To become a child hero known as Earth projector In the street fights

Start the rescue mission of the aliens With an alien hero guarding humans You can fight and challenge for various stages to become the best. Ben must use the power of the aliens to stop them. You can attack or defend with a light tap, but you can use unlimited sets of enemy robots, each with its own attack style.

Power up and unleash the power of the mighty aliens in battle! Upgrade to unlock special abilities that can give you an advantage in battle. Choose your team with three aliens and use their power strategically to beat your opponents in real-time battles!

Hero Alien Force Arena Attack Mega Transform War Features:

– Different types of situations
– The winner of the game receives bonuses and many special things.
– High resolution graphics and excellent 3D graphics
– Perfect game control

Ready to be the next hero?

ben 10 oyunları,
ben 10 kahramanlar,
ben 10 omnitrix gücü,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *