grand-theft-auto-v-the-manual
Android Oyun Club

Grand Theft Auto V: The Manual

Indir

 

 

Oyun Indir

GTAV: Kılavuz, Grand Theft Auto V için resmi manuel uygulama. Oyun Kontrolleri ve Özellikler’den Los Santos ve Blaine County’deki yerel mahalleler ve aktivitelerdeki bir tura kadar her şeyi kapsayan 100’den fazla sayfa ve ayrıca Yakınlaştırmak ve keşfetmek için oyun haritası.

Serinin yaratıcıları Rockstar North tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V, PlayStation®4, PlayStation®3, Xbox One®, Xbox 360® ve PC için dünya çapında mevcuttur.

Şimdiye kadar yaratılmış en büyük, en dinamik ve en çeşitli açık dünyada geçen Grand Theft Auto V, oyuncular oyunun üç baş karakterinin hayatına tekrar tekrar girip çıkarken hikaye anlatımı ile oynanışı yeni yollarla harmanlıyor.

Genç bir sokak dolandırıcısı, emekli bir banka soyguncusu ve dehşet verici bir psikopat kendilerini yeraltı suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence endüstrisinin en korkutucu ve dengesiz unsurlarından bazıları ile boğuştuğunda, hayatta kalmak için bir dizi tehlikeli soygun gerçekleştirmelidir. kimseye güvenemeyecekleri acımasız bir şehirde, en azından birbirlerine.

Ayrıntılara gösterilen inanılmaz özen ve Grand Theft Auto’nun modern kültüre kara esprili yaklaşımı dahil, çığır açan serinin tüm klasik özellikleri geri dönüyor.

Grand Theft Auto V aynı zamanda birden fazla oyuncu için dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto evreni Grand Theft Auto Online ile birlikte gelir. Temel olarak Grand Theft Auto V’in geniş oyun dünyası ve akıcı mekaniği ile Grand Theft Auto Online, Rockstar Games ve Grand Theft Auto topluluğu tarafından oluşturulan düzenli içerik güncellemeleriyle genişler ve gelişir.

Grand Theft Auto V hikayesindeki karakterlerin yardımıyla oyuncular, arkadaşlarıyla bir araya gelerek nakit işleri tamamlamak, mülkler, araçlar ve karakter yükseltmeleri satın almak, Ölüm Maçları veya Kara yoluyla Yarışlar gibi geleneksel rekabet modlarında rekabet etmek için suç saflarında yükseliyor , havada veya denizde veya oynamak ve Grand Theft Auto topluluğuyla paylaşmak için kendi içeriğinizi oluşturun.

android oyun club gta 5

To find out more about GTAV, visit http://www.rockstargames.com/V

Watch GTAV trailers, gameplay videos and more at: http://www.rockstargames.com/V/videos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *