garena free fire,garena free fire - new age,garena free fire new age,garena,garena free fire new age download,garena free fire pakistan,free fire new update kaise karen,free fire kaise open karen,free fire kaise chalu karen,free fire update kaise karen,free fire ko update kaise karen,free fire ka update kaise karen,free fire new age,free fire new age apk,free fire new age song,free fire new age theme,free fire new age music,new age event free fire
Android Oyun Club

Garena Free Fire – New Age

Free Fire, mobil cihazlarda mevcut olan nihai hayatta kalma nişancı oyunudur. Her 10 dakikalık oyun sizi, hepsi hayatta kalmaya çalışan 49 diğer oyuncuya karşı mücadele ettiğiniz uzak bir adaya yerleştirir. Oyuncular paraşütleriyle başlangıç ​​noktalarını özgürce seçerler ve güvenli bölgede mümkün olduğunca uzun süre kalmayı hedeflerler. Geniş haritayı keşfetmek, vahşi doğada saklanmak veya çim veya yarıkların altında yatarak görünmez olmak için araçları sürün. Pusu, su çulluğu, hayatta kal, tek bir amaç var: hayatta kalmak ve görev çağrısına cevap vermek.
    Serbest Ateş, Tarzda Savaş! >  Oyun Indir
             Orijinal haliyle hayatta kalma atıcısı
Silah arayın, oyun alanında kalın, düşmanlarınızı yağmalayın ve ayakta kalan son adam olun. Yol boyunca, diğer oyunculara karşı bu küçük avantajı elde etmek için hava saldırılarından kaçınırken efsanevi hava yardımlarına gidin.
[10 dakika, 50 oyuncu, epik hayatta kalma iyiliği bekliyor]
Hızlı ve Basit oyun – 10 dakika içinde yeni bir kurtulan ortaya çıkacak. Call of duty’nin ötesine geçip parıldayan lite’nin altındaki sen olacak mısın?
             oyun içi sesli sohbetli 4 kişilik ekip
4 oyuncuya kadar kadrolar oluşturun ve ilk anda kadronuzla iletişim kurun. Görev çağrısına cevap verin ve arkadaşlarınızı zafere taşıyın ve zirvede duran son takım olun.
                         Çatışma Timi
Hızlı tempolu 4v4 ​​oyun modu artık 7/24 açık! Ekonominizi yönetin, silah satın alın ve düşman ekibini alt edin!
                Gerçekçi ve pürüzsüz grafikler
Kullanımı kolay kontroller ve akıcı grafikler, adınızı efsaneler arasında ölümsüzleştirmenize yardımcı olmak için mobilde bulabileceğiniz en iyi hayatta kalma deneyimini vaat ediyor.
                              Bize Ulaşın 
Müşteri Hizmetleri: https://ffsupport.garena.com/hc/en-us

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *