FREECABLE TV App: Free TV Shows, Free Movies, News
Android Oyun Club

FREECABLE TV App: Free TV Shows, Free Movies, News

Oyun Indir
FREECABLE TV Uygulaması: Ücretsiz TV Şovları, Ücretsiz Filmler, Haberler

FREECABLE TV Uygulamasını şimdi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fırsatı değerlendirin ve hemen kurun!

Kablo veya Uydu TV Gibi Çalışır, Ancak Ücretsizdir!
FREECABLE TV Uygulaması size dünya çapında olaylarla ilgili en son son dakika haberlerini sağlar; yanı sıra, ücretsiz TV şovları, TV dizileri tam bölümler, talk şovlar, filmler, spor, çizgi filmler, müzik, hepsi tek bir uygulamada seyahat! En iyi ücretsiz TV uygulamalarından ve ücretsiz film uygulamalarından biri. Hemen indirin ve bugün izlemeye başlayın! ▶ ️

FREECABLE TV Özellikleri
Ücretsiz Haber Uygulaması:
Aralarından seçim yapabileceğiniz 15+ haber kanalı.
Flaş haberleri, dünya haberleri, canlı haber akışları ve radyo istasyonlarını izleyin.
Ücretsiz Premium İçerik:
Şu anda yayınlanan TV şovlarının tam bölümlerini izleyin!
2000’den fazla ücretsiz TV şovu, talk show, ücretsiz film, spor, çizgi film, müzik, radyo istasyonu, komik videolar ve çok daha fazlası.
Ücretsiz TV Uygulaması, Ücretsiz Haber Uygulaması, Ücretsiz Film Uygulaması … – Ücretsiz Eğlence Merkeziniz:
Bir film uygulaması, haber uygulaması, müzik uygulaması, radyo veya tv uygulaması olarak kullanın. Güvenebileceğiniz ve tamamen ücretsiz bir kaynak!
Kişiselleştirilmiş İçerik:
TV Kanallarınızı özelleştirin! Ne izlemek istediğinizi seçin ve mutlu akış!

SORUMLULUK REDDİ: TV Uygulaması, YouTube’un hizmet şartlarına uygun bir üçüncü taraf API oynatıcısıdır. CNN, ESPN, NFL, NBA, MLB, NBC, Fox ve ABC dahil olmak üzere tüm YouTube videoları, bölümleri, müzik ve TV şovları, YouTube API aracılığıyla resmi YouTube yerleşik oynatıcı aracılığıyla oynatılır. Bazı televizyon programları (örn.FTV), ilgili yayıncıların izniyle kullanılan kendi yayın platformumuzda da (YouTube dışı bir platform) barındırılmaktadır.
Bu, çeşitli çevrimiçi medya hizmetleri için resmi bir uygulama DEĞİLDİR. Bu, yalnızca kendi üçüncü taraf API hizmet şartlarına uyan resmi olmayan bir üçüncü taraf istemcidir ve bu hizmetlerin bağlı kuruluşu veya ilgili ürünü DEĞİLDİR. API geliştirici şartlarına göre:
* https://developers.google.com/youtube/branding_guidelines – Yönergelere uyulması koşuluyla “YouTube API’larını kullanmak veya uygulamanızda API işlevini tanıtmak için özel bir onaya ihtiyacınız yoktur”.
Tüm YouTube videoları, herkese açık üçüncü taraf medya hizmeti YouTube tarafından sağlanır ve tüm ticari markalar ve telif hakları ilgili sahiplerine aittir.
Başka sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: freetvapp.question@gmail.com
Ekran görüntülerinde kullanılan tüm resimler şunlardan izin alınarak kullanılmıştır: 1. Orijinal TV istasyonları ve 2. Pixabay: “Pixabay’daki tüm resimler ve videolar Creative Commons CC0 altında telif hakları olmadan yayınlanır. Bunları indirebilir, değiştirebilir, dağıtabilir ve kullanabilirsiniz. Ticari uygulamalarda bile sevdiğiniz her şey için telifsiz. ”

 

FREECABLE TV App: Free TV Shows, Free Movies, News

You can download FREECABLE TV App for free now. Seize the opportunity and install immediately!

Works Like Cable or Satellite TV, but Free!
FREECABLE TV App provides you with the latest breaking news on happenings around the globe; as well as, free TV shows, TV series full episodes, talk shows, movies, sports, cartoons, music, travel all in one app! One of the best free TV apps & free movie apps. Download now and start streaming today! ▶️

FREECABLE TV Features
Free News App:
15+ news channels to choose from.
Stream breaking news, world news, live news streams, and radio stations.
Premium Content for Free:
Watch currently airing TV shows full episodes!
2000+ free TV shows, talk shows, free movies, sports, cartoons, music, radio stations, funny videos and much more.
Free TV App, Free News App, Free Movie App… – Your Free Entertainment Hub:
Use it as a movie app, news app, music app, radio or tv app. A source you can trust and is completely free!
Personalized Content:
Customize your TV Channels! Choose what you want to watch and happy streaming!

DISCLAIMER: TV App is a third-party API player compliant with YouTube’s terms of service. All YouTube videos, episodes, music and tv shows including CNN, ESPN, NFL, NBA, MLB, NBC, Fox and ABC are played via the official YouTube embedded player through the YouTube API. Some television programs (e.g. FTV) are also hosted on our own streaming platform (a non-YouTube platform) used with permission from the respective publishers.
This is NOT an official app for the various online media services. This is only an unofficial 3rd-party client that complies with their 3rd party API terms of service, and is NOT an affiliate nor related product of those services. As per their API developer terms:
* https://developers.google.com/youtube/branding_guidelines – “You do not need special approval to use YouTube APIs or to promote API functionality in your application” provided that the guidelines are followed.
All YouTube videos are provided by the public third-party media service YouTube, and all trademarks and copyrights belong to their respective owners.
If you have any further questions, please feel free to contact us at: freetvapp.question@gmail.com
All pictures used in screenshots are used with authorization from: 1. Original TV stations, and 2. Pixabay: “All images and videos on Pixabay are released free of copyrights under Creative Commons CC0. You may download, modify, distribute, and use them royalty free for anything you like, even in commercial applications.”

Download Free TV & Start Streaming Today!
Watch full episodes of your favorite TV shows, free movies, sports events, breaking news & funny videos all for free! Download now the best free TV app & free movie app! For more information, visit FREECABLE TV’s official website: https://www.freetv-app.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *