farming-simulator-big-tractor-farmer-driving-3d
Android Oyun Club

Farming Simulator – Big Tractor Farmer Driving 3D

Oyun Indir

Farming Simulator – Big Tractor Farmer Driving 3D, diğer çiftçilik oyunlarının aksine en iyi çiftlik simülatörü oyunudur, bu büyük traktör simülatörü daha gerçekçidir.
Daha önce vinç yapımı veya ağır kamyon sürmek gibi birçok oyun oynadınız, ancak şimdi ağır traktörle bir çiftçi çocuğu olarak bir çiftçilik oyunu oynama zamanı. Kentsel alanlarda yaşayan insanların çoğu bilmiyor
traktör yetiştiriciliği hakkında. Ve çiftçilik sistemine aşina değiller. Bu yüzden, akıllara durgunluk veren traktör oyunu oynamak için çiftçilik hakkında bilgi edinmek en iyi uygulamadır. Kendinizi sanal bir çiftçi olarak anlamalısınız.

Diğer çiftçiler gibi, bu çiftçilik simülatöründe campo’da kendi mahsullerinizi sürebilir, gübreleyebilir, ekebilir ve hasat edebilirsiniz.

Farklı çiftlik aletleriyle çiftlik simülasyonunda 250 dönümlük 9 farklı tarlada kendi mahsullerinizi sürün, gübreleyin, ekin ve hasat edin. Çiftliğinizde dolaşın ve traktörler, biçerdöverler, kamyonlar, forklift, yarı ürünler ve daha fazlasını sürün. Kendi çiftliğinizi kontrol edersiniz ve kar elde etmek ve çiftliğinizi gerekli herhangi bir yolla yükseltmek size kalmıştır. İnekleri, domuzları, koyunları ve atları besleyip büyütmenin yanı sıra ekinleri inşa etme, dikme, büyütme ve hasat etme nesneleri. Mısır, buğday, arpa, soya fasulyesi ve saman yetiştirip satın. Kırsal çiftlik evinde çalışın, tahıl ve saman balyalarını toplayın ve bunları siloya taşıyın.
Başlangıçta, oldukça standart durumlarla uğraşmamız gerekecek – ekim yatakları, inek sağma, çim ekme, tavuklardan yumurta toplama. Çamur oyunlarında el arabası ve traktör gibi tarım araçlarını sürün ve işinizi koyun, inek ve gerçek tarım oyunlarının hindi stoklarınızı genişletmek için çiftçilik işi oyunlarının yeni ufuklarına genişletin. Arabanız çamurun içindeyken arabayı bozun.
Hiç çiftçi olma arzunuz oldu mu? Dünyayı bir çiftlik traktörü operatörünün gözleriyle görün ve doğru sürüş kontrollerini, güzel manzaraları ve dünyaları deneyimleyin. Kendi tarımınızı geliştirin.
Çiftliğinizde buğday, kanola veya mısır ekebilir ve dinamik bir pazarda satabilirsiniz. İşinizde size yardımcı olması için bilgisayar kontrollü asistanlar kiralayın. Sığırlar, daha hızlı büyüme için kendi ineklerinizi boğalar veya besi yeri ile yetiştirebileceğiniz otlaklarda yetiştirilebilir. Süt inekleri yetiştirmek ve süt satmak için bir Süt Çiftliği’nin sahipliğini alın. Domuz Ahırını satın alın ve 2.000’e kadar domuz yetiştirin! Boş zamanınızda, günlükleri keserken, taşırken ve satarken tamamen farklı bir deneyime sahip olabileceğiniz iki ağaç kesme ormanına gidin!
Birçok çiftçi oyunundan bu traktör oyunu, diğer çiftlik oyunlarından daha ilginç ve gerçekçidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *